Zgwałcili ją czterej koledzy, potem zostawili na krawężniku. Zginęła w okrutny sposób

i

Autor: Facebook Zgwałcili ją czterej koledzy, potem zostawili na krawężniku. Zginęła w okrutny sposób

Dziewczyna nie miała szans

Zgwałcili nastolatkę, potem porzucili ją na krawężniku. Zginęła w okrutny sposób

2023-01-26 15:21

Wstrząsająca śmierć 19-letniej studentki z Luizjany (USA). Czterech sprawców - w tym 17-letni chłopak - zabrało ją pijaną z baru, w którym na co dzień pracowała, i zgwałciło ją na tylnym siedzeniu samochodu. Po wszystkim porzucili nastolatkę o około 10 minut drogi od lokalu. Gdy ją zostawiali jeszcze żyła, niedługo później spotkała ją straszna śmierć.

Potworne doniesienia ze Stanów Zjednoczonych. 15 stycznia 19-letnia studentka Madison Brooks późnym wieczorem dotarła do baru Reggie's, w którym dorabiała. Z nagrań monitoringu wynika, że niedługo później do lokalu weszło trzech mężczyzn: Casen Carver (18 l.), Kaivon Washington (18 l.) i Everett Lee (28 l.), a razem z nim 17-latek, którego danych policja nie ujawnia. Około godz. 1 w nocy dziewczyna była już tak pijana, że zaczęła się przewracać. Potem wyszła na zewnątrz, gdzie znów upadła. Pomogli jej sprawcy. 

Tragedia w Luizjanie. Zabrali pijaną studentkę do samochodu i ją zgwałcili

Zgodnie z policyjnym raportem 17-latek pomógł jej wstać i zabrał ją z kolegami do ich samochodu. "Grupę widziano opuszczającą bar o godzinie 1:49, a pojazd ostatni raz widziano o godzinie 1:59. Casen Carver powiedział policji, że 17-latek i Kaivon Washington uprawiali seks z ofiarą na tylnym siedzeniu samochodu" - informuje "Daily Mail". On natomiast prowadził samochód, a Everett Lee siedział z przodu. Carver, zeznał, że zapytał Madison, gdzie są jej przyjaciele, ale ona powiedziała, że ​​nie wie i "wyglądała na pijaną". Twierdzi jednak, że pięciokrotnie wyraziła zgodę na seks z 17-latkiem. Po nim zgwałcił ją jeszcze Washington. 

USA. Porzucili ofiarę gwałtu na ulicy. Potrącił ją samochód

Niecałą godzinę później cała czwórka porzuciła dziewczynę na krawężniku przy drodze, jakieś 10 minut od baru, w którym wcześniej byli. To wtedy wydarzyła się kolejna tragedia. Dziewczyna została śmiertelnie potrącona przez jadący drogą samochód. Sekcja zwłok wykazała, że ​​Madison miała "obrażenia odpowiadające analnej napaści seksualnej", a także obrażenia odniesione w wyniku wypadku. Człowiek, który ją potrącił, razem z pasażerem prowadzili resuscytację kobiety, wykonując polecenia dyspozytora medycznego. Niestety, mimo to 19-latki nie udało się ocalić.

Wszyscy czterej sprawcy usłyszeli zarzuty dotyczące gwałtu trzeciego stopnia. Prokurator chce jednak, by dwóch, którzy odbyli ze zmarłą stosunek, odpowiadali za gwałt pierwszego stopnia, co jest w Luizjanie karane dożywociem bez możliwości zwolnienia warunkowego. 

Sonda
Czy kara za gwałt powinna być wyższa?
Brutalnie zgwałcił i zamordował Hanię. Potwór z łódzkiego akademika skazany

Czym jest pigułka gwałtu i jak się przed nią uchronić?

Posłuchaj i baw się BEZPIECZNIE!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany