Znana instagramerka nie żyje! Piękna 23-latka nagle trafiła do szpitala, po paru dniach nie żyła. Szok!

i

Autor: Instagram

tajemnicza choroba!

Znana instagramerka nie żyje! Piękna 23-latka nagle trafiła do szpitala, już z niego nie wyszła. Szok!

2023-07-31 10:01

23-letnia Yuriby Gomez, znana gwatemalska influencerka, nagle trafiła do szpitala z bardzo dziwnymi objawami. Po kilku dniach już nie żyła, a jej rodzina nie kryje, że nie ma pojęcia, co dokładnie mogło się tam wydarzyć. Mówi się o tajemniczej chorobie, młodą kobietę opłakują bliscy i fani.

Urodzona w Gwatemali Yuriby Gomez była bardzo znana zarówno w swoim kraju, jak i w Meksyku. Młoda influencerka zdobyła rzesze fanów w mediach społecznościowych, gdzie dzieliła się kadrami ze swojego życia prywatnego i dawała wskazówki na temat mody i stylu. Była siostrzenicą modelki i influencerki Kimberly Flores. Jak podają lokalne media, na które powołuje się między innymi "The Sun", 23-letnia Yuriby pod koniec lipca trafiła nagle do szpitala. 

Zmarła znana influencerka. "Tajemnicza choroba"

Spędziła kilka dni na oddziale intensywnej terapii w szpitalu San Juan de Dios. Przyczyn jej hospitalizacji nie ujawniono, wiadomo natomiast, że w tym czasie jej rodzina i bliscy desperacko apelowali o oddawanie dla niej krwi. Gwatemalskie media piszą o tajemniczej chorobie, z którą w ostatnim czasie walczyła kobieta. Po zaledwie kilku dniach spędzonych w szpitalu Yuriby zmarła. Bezpośrednia przyczyna jej śmierci wciąż pozostaje tajemnicą. W mediach społecznościowych fani i bliscy oddają jej hołd. 

Nie żyje Yuriby Gomez. "Najsmutniejszy dzień".

"Nie mogę poradzić sobie z tak dużym bólem. Zawsze byłyśmy razem, tak blisko, kochanie. Miałaś tak wiele marzeń, to najsmutniejszy dzień w moim życiu" - pożegnała ją znana ciotka. "Do zobaczenia wkrótce, kochanie, zawsze będę cię kochać" - napisał z kolei ukochany 23-latki, Kevin Herrera.

Sonda
Używasz Instagrama?
Śmierć 16-letniego ucznia w szkole. Maciej w czasie lekcji wyszedł do toalety i już nie wrócił
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany