Zabójstwo lekarzy w Niemczech

i

Autor: SHUTTERSTOCK, materiały prasowe Zabójstwo lekarzy w Niemczech

Groza!

Znane małżeństwo lekarzy zasztyletowane w sypialni! Córka z chłopakiem mordercami?!

2022-10-17 13:54

W styczniu tego roku w niemieckiej miejscowości Mistelbach doszło do głośnego zabójstwa znanego małżeństwa lekarzy. Ofiary zostały z zimną krwią zasztyletowane we własnej sypialni. Już w środę rozpocznie się proces w tej sprawie. Na ławie oskarżonych zasiądzie 16-letnia córka małżeństwa, która miała pomagać w zbrodni swojemu starszemu o 2 lata ukochanego.

Do tej wstrząsającej i brutalnej zbrodni doszło 9 stycznia. Mocno wstrząsnęła ona mieszkańcami niemieckiego Mistelbach, gdzie zamordowane małżeństwo było dość dobrze znane. Według ówczesnych ustaleń dziennika "Bild" 51-letni Stefan S. i jego żona Antje zostali zasztyletowani w swojej sypialni. O zdarzeniu poinformowali policję sąsiedzi, którzy usłyszeli krzyki dobiegające z domu lekarzy. Gdy na miejsce przybyli funkcjonariusze, znaleźli ciała małżonków z licznymi ranami kłutymi. Jak informuje portal interia.pl, proces w tej sprawie ruszy w najbliższą środę 19 października, a "zainteresowanie będzie prawdopodobnie ogromne".

Poruszające ustalenia, córka na ławie oskarżonych

Jak się okazało, sprawcą tej brutalnej zbrodni jest 18-latek, chłopak 16-letniej córki lekarzy, który przeprowadził się do ich do domu po tym, jak skonfliktował się ze swoimi rodzicami. Nastolatek sam zgłosił się na policję kilka godzin po morderstwie. Początkowo wydawało się, że jedynie on jest odpowiedzialny za tę zbrodnię. Po kilku tygodniach od tragedii śledczy poinformowali jednak, że również córka ofiar jest podejrzana o udział w zbrodni. Wówczas dołączyła do swojego chłopaka w areszcie.

Obecnie wiadomo, że para wspólnie obmyśliła plan morderstwa. Jak informuje "Bild", śledczy pracujący nad sprawą nie przekazują jednak szczegółowych informacji dotyczących motywów nastolatków. 

Morderstwo w Bielawie. 22-letni Daniel zginął, bo morderca z kimś go pomylił.
Nasi Partnerzy polecają