Śmierć modela

i

Autor: iamjeffthomas / Instagram

Czemu to zrobił?!

Znany model nie żyje! Jego ciało leżało pod balkonem! Miał zaledwie 35 lat

2023-03-16 15:22

Koszmarne wiadomości z amerykańskiej Florydy. Pod jednym z tamtejszych budynków znaleziono ciało Jeffa Thomasa. Znany influencer i model miał zaledwie 35 lat. Przystojny, dobrze zbudowany, z masą fanów w mediach społecznościowych - wszystko to okazało się być niewystarczające, by cieszyć się życiem...

Koszmar! Jak informuje m.in. "Daily Mail", 35-letni Jeff Thomas miał popełnić samobójstwo. Mężczyzna najprawdopodobniej wyskoczył z balkonu swojego mieszkania w Miami. Upadek z dużej wysokości sprawił, że nie było szans już go uratować. Choć miejscowa policja prowadzi jeszcze dochodzenie w sprawie jego śmierci, nic nie wskazuje na udział osób trzecich w tym tragicznym zdarzeniu.

Thomas był modelem reprezentowanym przez londyńską agencję AMCK Models. Ponadto był jest założycielem i dyrektorem One Popsicle, agencji konsultingowej. Bywał widywany w towarzystwie największych światowych gwiazd, jak np. Megan Fox. Oczywiście jako influenser był bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Jego konto na Instagramie śledziło ponad 120 tysięcy osób. Swój ostatni post opublikował 8 marca, niedługo przed śmiercią. Dodał w nim hashtag #mentalhealth (z j. angielskiego zdrowie psychiczne).

Ledwie trzy dni przed nieoczekiwaną śmiercią napisał, że odwiedził swoją babcię w jej domu w Fort Lauderdale i przyznał, że podróż odbyła się w gorączkowym okresie po jego niedawnej przeprowadzce z Kalifornii na Florydę.

Gdzie szukać pomocy? Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji, przeżywasz kryzys, masz myśli samobójcze - zwróć się do dyżurujących psychologów i specjalistów!

Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży: 116 111Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych: 116 123Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka: 800 121 212Wsparcie dla osób po stracie bliskich - będących w żałobie: 800 108 108Tumbo Pomaga - pomoc dzieciom i młodzieży w żałobie: 800 111 123 (pokonackryzys.pl)

Brutalne samobójstwo Witkacego. Potrzebował dwóch pogrzebów l Historia z Koprem
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają