Przełom w sprawie zaginięcia Madeleine McCann?! Główny podejrzany przemówił! Szokujące słowa

2021-06-14 19:01
Madeleine McCann
Autor: Flickr/Gideon

Od ponad roku wiadomo, że prokuratura w Brunszwiku uważa Christiana B. za mordercę małej Madeleine McCann. Dotychczas jednak podejrzany nie został przesłuchany. Teraz ujawniono napisany przez niego list otwarty, w którym domagał się dymisji prokuratora prowadzącego jego sprawę.

Do tej pory podejrzany w sprawie zaginięcia Maddie milczał. "Teraz sam się wypowiada - z pełnym nazwiskiem - jako Christian Brueckner" - pisze dziennik "Bild". - W dziwacznym komunikacie prasowym wysłanym z więzienia Christian Brueckner twierdzi, że jest niewinny - i wzywa prokuratora Hansa Christiana Woltersa do rezygnacji" - informuje gazeta. To "niewiarygodny skandal, kiedy prokurator rozpoczyna publiczną kampanię uprzedzeń przed wszczęciem postępowania głównego" – skarży się Brueckner w odręcznym liście, który nazwał "komunikatem prasowym Christiana Bruecknera".

Wezwał także do rezygnacji prokuratorów wyższego szczebla. Uzasadnia: "Udowadniacie na całym świecie, poprzez arbitralne wyroki w przeszłości i skandaliczne kampanie poprzedzające skazanie w teraźniejszości, że nie nadajecie się na urząd +obrońcy (...) narodu niemieckiego+ i przynosicie wstyd niemieckiemu systemowi prawnemu".

ZOBACZ: Miał 38 żon i spłodził 89 dzieci! W końcu umarł

Ale wpadka na planie M jak miłość! Rafał Mroczek chciał się pochwalić przyjacielem, ale niechcący zamknął go w garderobie! To też gwiazda serialu!

"Bild" pisze, że do listu dołączony jest rysunek, najwyraźniej wykonany przez samego Christiana Bruecknera. Widać na nim prokuratorów Woltersa i Ute Lindemann. Rysunek najprawdopodobniej odnosi się do tego, że "śledczy przyznali, iż nie mają żadnych dowodów kryminalistycznych, które potwierdzałyby winę Bruecknera". "Dziwaczny list (...) datowany jest na 8 maja 2021 r. Nie wiadomo, dlaczego dopiero teraz dotarł do mediów" - pisze dziennik.

To pierwszy raz, kiedy Christian Brueckner przemawia publicznie od czasu, gdy oskarżenia wobec niego stały się znane. Trzyletnia Angielka Madeleine McCann zniknęła z mieszkania na parterze budynku, w którym zakwaterowano wczasowiczów z ośrodka wypoczynkowego, znajdującego się w miejscowości Praia da Luz w portugalskim regionie Algarve wieczorem 3 maja 2007 roku. Rodzice zostawili ją w pokoju hotelowym i poszli na kolację w towarzystwie przyjaciół.

Według niemieckiej prokuratury dziewczynka nie żyje. Podejrzany o uprowadzenie Maddie 44-letni Christian Brueckner miał być w kontakcie z jedną z czołowych postaci paragwajskiego gangu pedofilów. W 2017 roku został skazany w Niemczech za posiadanie dziecięcej pornografii i wykorzystanie seksualne dziecka.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze