Zwłoki 13-latka w lesie! Wcześniej znalazł zdjęcia ojca w damskiej bieliźnie?

2021-06-24 11:00
Zwłoki 13-latka w lesie! Wcześniej znalazł zdjęcia ojca w damskiej bieliźnie
Autor: materiały policji Zwłoki 13-latka w lesie! Wcześniej znalazł zdjęcia ojca w damskiej bieliźnie

Szokujący proces w Stanach Zjednoczonych! Na ławie oskarżonych zasiadł Mark Redwine (59 l.), któremu prokuratura zarzuca morderstwo drugiego stopnia i znęcanie się nad dzieckiem. Śledczy twierdzą, że to 59-latek z Denver zabił w 2012 roku swojego syna Dylana. Zmasakrowane ciało dziecka znaleziono w lesie, ojciec został aresztowany dopiero po czterech latach. Śledczy dowodzą, że motywem zbrodni było odnalezienie przez Dylana kompromitujących zdjęć ojca.

Ten proces wywołuje w USA prawdziwą burzę! Jest rzeczywiście wyjątkowo sensacyjny. Sprawa dotyczy tajemniczej śmierci 13-latka z Denver. Chłopiec w 2012 roku przyjechał do swojego ojca na Święto Dziękczynienia. Rodzice chłopca byli rozwiedzeni, sąd wyznaczył terminy wizyt syna u Marka Redwine'a. Podczas wizyty dziecko nagle przestało odbierać telefony od matki. Ojciec zaś twierdził, że Dylan nie chciał spędzać z nim świąt i uciekł z domu do lasu. Po niespełna dwóch latach w kilku różnych miejscach odnaleziono szczątki dziecka. Były w stanie zaawansowanego rozkładu, głowa leżała osobno. Ojca aresztowano.

NIE PRZEGAP: Księżniczka zbuntowała się przeciwko królowej? Jedna rzecz była dla niej ważniejsza

Prokuratura zarzuca Markowi Redwine'owi morderstwo drugiego stopnia i znęcanie się nad dzieckiem. Śledczy twierdzą, że to 59-latek zabił swojego syna, a motywem zbrodni było... odnalezienie przez Dylana kompromitujących zdjęć ojca. Według prokuratury na zdjęciach widać było oskarżonego w damskiej bieliźnie, zjadającego ludzkie odchody prosto z pieluchy. Obrońca Redwine'a twierdzi, że zdjęcia te są prywatną sprawą 59-latka i nie mają związku ze sprawą, zaś mężczyzna jest niewinny, a dziecko mógł równie dobrze zabić niedźwiedź w lesie. Właśnie ruszył proces, odraczany wcześniej wielokrotnie. Ameryka czeka na wyrok.

NIE PRZEGAP: Biskupi oblani KWASEM! Atak w klasztorze, sprawcą ksiądz!

NIE PRZEGAP: Koronawirus Delta PLUS już w Europie! Lekarz ostrzega przed uszkodzeniami płuc

Tak wyglądają groby harcerek, które zabiła burza
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE