Zwłoki 6-latki leżały na dnie morza. Uprowadził ją własny ojciec

2021-06-11 13:51 Zofia Dąbrowska PAP
Morze
Autor: Pexels/CCo/pixabay.com

Tragedia na Teneryfie! Na dnie morza odnaleziono zwłoki zaginionej w kwietniu 6-letniej Oliwii. Dziewczynka wraz z roczną siostrą została uprowadzona przez własnego ojca. 37-latek załamał się po rozstaniu z matką dzieci. Tuż przed ich zaginięciem zadzwonił do kobiety i powiedział, że już nigdy nie zobaczy ani jego, ani córek. Najprawdopodobniej doszło do rozszerzonego samobójstwa. Teraz Hiszpańska Gwardia Cywilna również przy pomocy sonaru i zdalnie sterowanego robota podwodnego poszukuje zwłok rocznej Anny oraz ich ojca.

- Już nigdy nie zobaczysz ani mnie, ani dziewczynek - powiedział 37-letni Tomas Gimeno do swojej byłej partnerki, kiedy kobieta odebrała telefon. Mężczyzna nie mógł pogodzić się z faktem rozstania z nią i z tego, że został rozdzielony z dziećmi. Niestety, doprowadziło to do tragedii. Mężczyzna 27 kwietnia uprowadził córeczki - 6-letnią Oliwię i roczną Annę. Poszukiwania całej trójki właśnie przyniosły tragiczne odkrycie. Hiszpańska Gwardia Cywilna również przy pomocy sonaru i zdalnie sterowanego robota podwodnego odnalazła na dnie morza zwłoki Oliwii.

NIE PRZEGAP: Porwali 2-latka z dworca kolejowego! Zaginiony odnalazł się po 58 latach

Ciało znajdowało się w torbie. Trwają poszukiwania zwłok jej siostry i Tomasa Gimeno. Wszystko wskazuje na to, że doszło do rozszerzonego samobójstwa i te osoby także nie żyją. Mężczyzna zapewne zabił córki, wrzucił ich ciała do morza, a potem odebrał sobie życie. Wcześniej znaleziono dryfującą łódź należącą do Gimeno, a nieopodal fotelik dziecięcy. Policja bada jednak inny trop, 37-latek mógł bowiem także uciec do Ameryki Południowej. 

NIE PRZEGAP: Syn premiera to wykapany tatuś. Ujawniono zdjęcia, co za podobieństwo!

NIE dla wypowiedzenia Konwencji Antyprzemocowej
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze