17 listopada. Dzień Studenta. Zobacz najśmieszniejsze MEMY!

17 listopada. Dzień Studenta. Zobacz najśmieszniejsze MEMY!
Autor: lechenie-narkomanii/cc0/Pixabay.com 17 listopada. Dzień Studenta. Zobacz najśmieszniejsze MEMY!

17 listopada. Dzień Studenta. Zobacz najśmieszniejsze MEMY! Każdy z nas na pewno wspomina czasu studenckie z rozrzewnieniem. To nierzadko symbol naszej młodości, który paradoksalnie bardziej kojarzy się z ostatnim szalonym przystankiem przed dorosłością niż czasem wytężonej pracy przez wkroczeniem w dorosłość. Specyfikę studenckiego życia świetnie ilustrują za to memy.

17 listopada. Dzień Studenta. Mimo że chyba wszystkim czy przynajmniej większości nam czas studiów to synonim beztroskiego, zwariowanego życia, to Dzień Studenta został ustanowiony na pamiątkę niezwykle tragicznych wydarzeń. 17 listopada 1939 r. czescy studenci postanowili zaprotestować przeciwko nazistom, którzy uciszyli ich w wyjątkowo brutalny sposób.

Mimo to Dzień Studenta to dziś niezwykle pozytywne święto. To na pewno okazja, by pośmiać się ze stereotypów na temat współczesnych żaków, ale właśnie - czy to tylko stereotypy? Zobaczcie najśmieszniejsze memy dotyczące studentów. Może sami coś przypomnicie i uśmiechniecie się pod nosem...

Konkurs "Miasto z klimatem"

17 listopada. Dzień Studenta. Zobacz najśmieszniejsze MEMY!