QUIZ. Co wiecie o SEKSIE? Czy to dla was temat tabu? Sprawdźcie!

2020-10-21 13:21
QUIZ. Co wiecie o SEKSIE?  Czy to dla was temat tabu? Sprawdźcie!
Autor: Prinz-Peter/cc0/Pixabay.com QUIZ. Co wiecie o SEKSIE? Czy to dla was temat tabu? Sprawdźcie!

Co wiecie o SEKSIE? Czy to dla was temat tabu? Dla wielu osób już coraz mniej, choć jeszcze kilkadziesiąt lat temu Polacy mieli opory, by o tym mówić. W związku z tym, że pożądanie jest naturalną rzeczą, nie warto unikać zgłębiania wiedzy na ten temat, choćby ze względów zdrowotnych. Sprawdźcie w naszym quizie, do której grupy Polaków się zaliczacie.

Co wiecie o SEKSIE? Czy to dla was temat tabu?

Sprawdźcie się w naszym quizie. Rozmowa o seksie nie musi kojarzyć się z gorszącymi zachowaniami i nie musi być wulgarna, bo tak jest postrzegana stereotypowo. Współżycie seksualne to ważny element każdego związku, dlatego warto wiedzieć na ten temat więcej, niż to, czego (nie) dowiadujemy się chociażby z filmów erotycznych.

Ulubione pozycje i zachowania seksualne partnera czy partnerki? Trzeba je znać, by oszczędzić sobie i drugiej osobie dyskomfortu, co może mieć przecież wpływ na pozostałe relacje miedzy dwojgiem osób. Nasz quiz pokaże, co wiecie na temat seksu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE