Był zamroczoczny i zakrwawiony. 16-latek poluzował śruby w jego rowerze i doszło do tragedii!

i

Autor: Shutterstock Do niesłychanego wypadku doszło w Gubinie pod Krosnem Odrzańskim, gdzie jadący rowerem 19-latek uderzył głową o asfalt. Okazało się, że pod jego nieobecność jego 16-letni znajomy poluzował śruby przy kole i kierownicy, zdj. ilustracyjne

Przerażające zdarzenie

Był zakrwawiony i zamroczony. 16-latek poluzował śruby w jego rowerze i doszło do tragedii!

2023-03-30 22:17

Do niesłychanego wypadku doszło w Gubinie pod Krosnem Odrzańskim, gdzie jadący rowerem 19-latek uderzył głową o asfalt. Okazało się, że pod jego nieobecność jego 16-letni znajomy poluzował śruby przy kole i kierownicy, przez co po kilkudziesięciu metrach jazdy poszkodowany się przewrócił. Chłopak był zamroczony i zakrwawiony, doznając rozległych obrażeń.

Makabryczny wypadek w Gubinie. 16-latek poluzował śruby w rowerze znajomego

19-latek został poważnie ranny, po tym jak jego znajomy poluzował śruby w jego rowerze, doprowadzając do wypadku. Do zdarzenia doszło w niedzielę, 26 marca, w Gubinie, choć policja w Krośnie Odrzańskim poinformowała o wszystkim w czwartek, 30 marca. Jak wynika z ustaleń mundurowych, 16-latek poluzował śruby przy kole i kierownicy jednośladu, gdy poszkodowany poszedł do sklepu po spotkaniu z kolegami. Gdy wyszedł z budynku, jeden z nich ostrzegł go, żeby sprawdził rower, ale ten nie zrozumiał. Po przejechaniu kilkudziesięciu metrów 19-latek próbował ominął dziurę, ale stracił poluzowane koło i wjechał prosto w nią, po czym przewrócił się, uderzając głową o asfalt. - Zamroczony i zakrwawiony wstał i wrócił do znajomych, którzy pomogli mu i wskazali osobę, która była przy jego rowerze, gdy ten był w sklepie. Okazało się, że jest on znany pokrzywdzonemu. Młody mężczyzna w wyniku upadku doznał ukruszenia kilku zębów, otarć, zasinienia na głowie i stłuczeń wargi. Dalsze badania specjalistyczne wykażą, czy nie ma on innych urazów - informuje komisarz Justyna Kulka, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Krośnie Odrzańskim.

Jak dodaje, zachowanie 16-latka zostało zakwalifikowane jako narażenie drugiego z nastolatków na niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężki uszczerbek na zdrowiu, w związku z czym materiały dotyczące wypadku trafiły do sądu rodzinnego w Krośnie Odrzańskim.

Sonda
Czy młodzież zachowuje się gorzej niż kiedyś?
Pirat drogowy prawie potrącił rodzinę