Przemek Pawlikowski, wybuch w domu w Anglii

i

Autor: H.S, zrzutka.pl

Tragedia była blisko

Cudem uniknął śmierci. Bliscy chcą teraz mu pomóc. Odbędzie się specjalny koncert

2023-01-19 20:23

Do tej tragedii doszło w 27 grudnia 2022 roku. W jednej sekundzie Przemek Pawlikowski stracił wszystko. W wyniku wybuchu butli z gazem w domu Anglii poniósł obrażenia ciała, w 90% jest poparzony. Poparzenia dotyczą również wewnętrznych narządów. Teraz trwa walka o jego zdrowie. Zbiórka pieniędzy trwa również dla mamy Przemka, Pani Ani.

Pomoc dla Przemka i Anny Pawlikowskich. Zostali poszkodowani w wypadku. Co dokładnie się stało?

27 grudnia 2022 roku, o godzinie 17:00, w domu w w Evesham w Anglii, gdzie mieszkali doszło do wybuchu butli z gazem. W wyniku wybuchu ciało Przemka Pawlikowskiego został poparzone w 90%. Przemkowi udało się przeżyć ten wybuch, jego stan się poprawia, ale okres leczenia przed nim jest długi. Przemek przed wypadkiem opiekował się chorą na raka piersi mamą Anną. Wspierał ją również finansowo, lecz obecnie sam potrzebuje pomocy. Bliscy zagrają dla niego charytatywnie w ramach trzeciej edycji Green Hill Hiphop.

Podczas koncertu będzie można wylicytować różne usługi oraz produkty sponsorów, a cały dochód z wydarzenia zostanie przekazany na leczenie Przemka i Anny Pawlikowskich. Zbiórka pieniędzy została uruchomiona.

21 stycznia 20223 r., w sobotę, w Klubie "U Ojca" odbędzie się po raz trzeci Green Hill Hiphop. W tym roku koncert będzie w pełni charytatywny, a podczas jego trwania odbędą się licytacje dla Przemka Pawlikowski oraz jego mamy Anny. Poniżej znajdziecie więcej informacji na temat potrzebujących oraz koncertu.

"To jest koncert dla jednego z mieszkańców Zielonej Góry, jest to Przemek Pawlikowski, który mieszkał razem z mamą w Anglii. W wyniku wybuchu Przemek ma obecnie 90% poparzeń ciała, w tym też poparzenia wewnętrzne, ale jest już przytomny. Gramy razem m.in. z zielonogórskimi raperami. Przyjeżdżają też raperzy z obcych województw - wielkopolski, łódzkiego oraz dolnośląskiego" - Patrycja Grochowska powiedziała dla naszego portalu organizatorka wydarzenia. 

Podczas wydarzenia będzie można wylicytować usługi poniższych sponsorów: Świat Shishy, Małgorzata Suska - Ķosmetykw Brwi PMU, Michał Wyszyński - Traning & Movement, Łukasz Mizera - Trener Personalny, Obsessive Studio kosmetyczne. 

Miał podłożyć wybuchową paczkę w Siecieborzycach. Błażej K. zatrzymany