Czarna seria w Zielonej Górze! Potężna akcja poszukiwawcza policji! Zaginęło dziecko i 35-letni mężczyzna

2021-02-27 8:56 eib
Czarna seria w Zielonej Górze! Potężna akcja poszukiwawcza policji! Zaginęło dziecko i 35-letni mężczyzna
Autor: KWP Zielona Góra Czarna seria w Zielonej Górze! Potężna akcja poszukiwawcza policji! Zaginęło dziecko i 35-letni mężczyzna

Zielonogórscy policjanci przeprowadzili prawie równocześnie dwie akcje poszukiwawcze. Początkowo mundurowi szukali 10-latka, który uciekł z domu, a następnie także 35-latka, który zagroził odebraniem sobie życia. W akcję poszukiwawczą zaangażowano dodatkowych kilkudziesięciu policjantów.

Policja z Zielonej Góry szukała 10-letniego chłopca

Zielonogórscy policjanci przez kilka godzin szukali 10-latka, który według relacji zgłaszających rodziców, uciekł z domu po kłótni z nimi. Zarówno policjanci kryminalni jak i mundurowi natychmiast rozpoczęli poszukiwania dziecka, ustalając rejon gdzie może przebywać. Do działań zaangażowanych zostało kilkudziesięciu policjantów, a ponadto wykorzystano także środki techniczne, które są bardzo pomocne, a czasami wręcz niezbędne przy poszukiwaniu osób. W czasie poszukiwań dziecka, dyżurny komendy miejskiej policji w Zielonej Górze odebrał kolejny telefon, który spowodował, że do dalszych działań trzeba było zmobilizować dodatkowych policjantów, będących już po służbie – zarządzono alarm dla funkcjonariuszy wydziału kryminalnego i komisariatu I. Okazało się, że około godziny 16, na numer alarmowy 112 zadzwonił mężczyzna ze Świebodzina, który poinformował, że niepokoi się o przebywającego aktualnie w Zielonej Górze kolegę, który może próbować odebrać sobie życie. Jak wynikało z relacji zgłaszającego, jego 35-letni kolega zadzwonił i powiedział, że chce ze sobą skończyć, a następnie się rozłączył.

Zobacz także: Kożuchów. ZABRALI dzieciom laptopy do zdalnej nauki. Wierzyć się nie chce, co z nimi zrobili

W tym przypadku policjanci bardzo szybko ustalili rejon poszukiwań, podzielili go na sektory i rozpoczęli działania. Do poszukiwań zaangażowani byli policjanci wszystkich pionów, był także przewodnik z psem służbowym, a także wykorzystano dostępne środki techniczne. Po pewnym czasie kryminalni skontaktowali się nawet z poszukiwanym, ale ten nie chciał współpracować. Na dowód tego, że nie żartuje, przesłał policjantom zdjęcie zabranego ze sobą sznura. To upewniło funkcjonariuszy, że mają niewiele czasu. Jednocześnie w innym miejscu Zielonej Góry trwały bardzo intensywne poszukiwania 10-latka. Dzięki sprawnej koordynacji działań i ogromnemu zaangażowaniu policjantów, po kilku godzinach od zgłoszeń obaj poszukiwani zostali odnalezieni. 10-latka policjanci namierzyli ok. godziny 19 w rejonie ulicy Foluszowej, gdzie błąkał się bez celu, natomiast 35-latka odnaleźli w lesie na terenie Zielonej Góry. Okazało się, że mężczyzna jest nietrzeźwy. Miał ponad 1,6 promila alkoholu w organizmie – trafił do izby wytrzeźwień.

Zobacz: To najlepsi kochankowie! Mężczyźni o tym imieniu są BOSCY w łóżku!

Tragiczna śmierć żużlowców. Samobójstwa, wypadki, zabójstwo. Niezapomniani
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE