Dwie osoby zginęły pod Świebodzinem! Ich osobówka huknęła w drzewo

i

Autor: Andrzej Lange/Super Express Dwie osoby zginęły w wypadku, do którego doszło pod Świebodzinem 1 stycznia, zdj. ilustracyjne

Dramat w Nowy Rok

Dwie osoby zginęły pod Świebodzinem! Ich osobówka huknęła w drzewo

2023-01-01 11:43

Dwie osoby zginęły w wypadku, do którego doszło pod Świebodzinem w niedzielę, 1 stycznia, ok. godz. 8.40. Jak wynika z ustaleń policji, zdarzenie miało miejsce między drogą krajową nr 92 w rejonie miejscowości Mostki a miejscowością Przełazy. Jadący tamtędy samochód osobowy wypadł z trasy, po czym uderzył w drzewo. Ofiary wypadku zginęły na miejscu.

Śmiertelny wypadek pod Świebodzinem. Dwie osoby zginęły po uderzeniu w drzewo

Dwie osoby nie żyją - to bilans śmiertelnego wypadku, do którego doszło 1 stycznia, ok. godz. 8.40, pod Świebodzinem. Wszystko działo się na trasie między drogą krajową nr 92 w miejscowości Mostki a drogą prowadzą do miejscowości Przełazy. Jak informuje tamtejsza policja, samochód osobowy wypadł z trasy, po czym uderzył w przydrożne drzewo. - Na ten moment nie znamy jeszcze żadnych innych okoliczności zdarzenia, będziemy to wyjaśniać - mówi aspirant Marcin Ruciński, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Świebodzinie.

Sonda
Czy na polskich drogach czujesz się bezpiecznie?
Wjechał na przejazd kolejowy pomimo czerwonego sygnału