Na zgłoszenia falubaz czeka do 28 lutego

i

Autor: Pexels/cc/pixabay.com Na zgłoszenia falubaz czeka do 28 lutego

Dziewczyno, lubisz żużel? Dołącz do F16 Falubaz Girls! [WIDEO]

2017-02-10 12:16

Ruszył nabór do grupy F16 Falubaz Girls. Poszukiwane są miłośniczki żużla, które pragną zostać ambasadorkami zielonogórskiej drużyny żużlowej. Jakie są wymagania?

"Jesteś młoda, energiczna, uwielbiasz taniec, a co najważniejsze – żużel i Falubaz – przed Tobą wyjątkowa okazja, by dołączyć do grupy F16 Falubaz Girls. Zgłoś się do nas i stań się częścią wielkiego, żużlowego widowiska. Mile widziane będzie doświadczenie w pracy jako hostessa, modelka, tancerka". Tak Falubaz zachęca fanki czarnego sportu do dołączenia do ich drużyny F16 Falubaz Girls.

Dziewczyny uczestniczą we wszystkich wydarzeniach związanych z działalnością klubu - mecze, spotkania z kibicami, konferencje, festyny. Aby do nich dołączyć należy mieć ukończone 18 lat, przesłać zdjęcia twarzy oraz sylwetki i krótką charakterystykę na adres  f16@falubaz.com. Klub na zgłoszenia czeka do 28 lutego 2017 r.

Falubaz Girls w ubiegłym sezonie zostały zaproszone na sesję do kalendarza przez sponsora tytularnego klubu Ekantor.pl. Jak wyszło? ZOBACZCIE!

Czytaj także: Falubaz z drugim najwyższym budżetem w Ekstralidze. Ile wynosi?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE