Żużlowcy Falubazu przez tydzień będą trenowac w Szklarskiej Porębie

i

Autor: melanieschamboeck0/cc0.pixabay.com Żużlowcy Falubazu przez tydzień będą trenowac w Szklarskiej Porębie

Falubaz rozpoczął zgrupowanie w Szklarskiej Porębie [WIDEO]

2017-02-12 13:41

W poniedziałek rozpoczyna się tygodniowe zgrupowanie żużlowców Falubazu Zielona Góra. w tym roku zawodnicy do sezonu będą przygotowywać się w Szklarskiej Porębie.

Wybór lokalizacji tegorocznego zgrupowania nie jest dużym zaskoczeniem. Pod koniec stycznia do sezonu w Szklarskiej Porębie przygotowywała się kadra narodowa prowadzona przez trenera Marka Cieślaka. Myszy zatrzymają się w Norweskiej Dolinie, ośrodku reprezentującym dawną historię Szklarskiej Poręby.

Zgrupowanie potrwa do końca tygodnia i stawią się na nim prawie wszyscy zawodnicy Falubazu. Do ekipy nie dołączy Jason Doyle, który do sezonu przygotowuje się w Australii. W Szklarskiej Porębie zabraknie również kontuzjowanego Damiana Pawliczaka.

Przygotowania obejmą zajęcia na nartach biegowych na Polanie Jakuszyckiej, zjazdowych oraz zajęcia na sali gimnastycznej. Ośrodek zadba zaś o relaksacyjną stronę obozu. Żużlowcy będą korzystać z basenów, jacuzzi, saun oraz odnowy biologicznej.

A tak Jarosław Hampel walczył ze stokiem w 2013 r. :

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE