W Świebodzinie padła główna wygrana w Ekstra Pensji

i

Autor: pixabay.com W Świebodzinie padła główna wygrana w Ekstra Pensji

Historyczna wygrana Lotto w Świebodzinie. To się nazywa mieć szczęście!

2022-04-19 13:03

W piątek (15 kwietnia) w Świebodzinie (woj. lubuskie) padła główna wygrana w Ekstra Pensji. Szczęśliwy gracz przez kolejne 20 lat będzie otrzymywał co miesiąc 5 tys. zł. To pierwsza Ekstra Pensja w historii losowań trafiona w tym mieście.

Historyczna wygrana Lotto w Świebodzinie. W piątek (15 kwietnia) po raz pierwszy w tym mieście padła główna wygrana w Ekstra Pensji. Szczęśliwy kupon został wysłany punkcie Lotto przy pl. Jana Pawła II 3. Gracz, który wytypował liczby 19, 23, 27, 33, 35 i 3, przez kolejne 20 lat będzie otrzymywał co miesiąc 5 tys. zł.

ZOBACZ TEŻ: Złodzieje wysadzili bankomat w Nowym Miasteczku. Szuka ich policja

Choć to pierwsza Ekstra Pensja trafiona w Świebodzinie, to jednocześnie jest to już trzecia główna wygrana w Ekstra Pensji w kwietniu 2022 roku.

Warto przy tym zaznaczyć, że 5 tys. zł miesięcznie przez 20 lat to nie jest najwyższa pensja, jaką można wygrać w Ekstra Pensji. Zwiększając odpowiednio stawkę, możemy zagrać o 10 tys. zł, 15 tys. zł, 20 tys. zł, 25 tys. zł, a nawet 50 tys. zł wypłacanych każdego miesiąca przez następne 20 lat. Dodatkowo, dopłacając złotówkę do zakładu Ekstra Pensji, możne wygrać Ekstra Premię, w wysokości wypłacanych od razu 100 tys. zł.

Sonda
Grasz w Lotto?
Driftował przed policyjnym radiowozem. Mandat powala!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE