Zaginiona Jagoda nie żyje

i

Autor: SOS ZAGINIĘCIA Zaginiona Jagoda nie żyje

Tragiczne wiadomości!

Jagoda z Drzeniowa nie żyje. Ciało 17-latki znaleziono w lesie

2022-08-16 19:28

Tragiczna wiadomość z woj. lubuskiego. Od 3 sierpnia policjanci wraz z innymi służbami szukali zaginionej 17-latki. Jagoda powiedziała bliskim, że idzie na spacer do lasu. Nie wiadomo, co było potem. Niestety, po blisko dwóch tygodniach poszukiwań okazało się, że dziewczyna nie żyje.

Jagoda zaginęła 2 sierpnia. Jak informowała policja, dziewczyna wyszła ze swojego domu w miejscowości Drzeniów i udała się w nieznanym kierunku. Prawdopodobnie poszła na spacer w kierunku tak zwanego jeziora Głębokiego. Bliscy nie mieli pojęcia, co się mogło stać z 17-latką. Służby rozpoczęły szeroko zakrojone poszukiwania. W działaniach brała udział policja, strażacy, przyjaciele zaginionej. Jak podaje "Gazeta Lubuska" teren, na którym szukano Jagody, był niezwykle trudny - lesisty, pełen pokopalnianych akwenów. Przez dwa tygodnie nikt nie potrafił ustalić, gdzie jest Jagoda z Drzeniowa. Aż do poniedziałku.

Czytaj również: Żary. Policjant zrzucony ze schodów i mężczyzna skatowany cegłówką! Sprawcy pobili nawet policjantki [ZDJĘCIA]

Jagoda z Drzeniowa nie żyje. Znaleziono ciało 17-latki

W poniedziałek (15 sierpnia) wieczorem znaleziono ciało młodej kobiety. Dzień później (16 sierpnia) potwierdzono tragiczne wieści. - W poniedziałek, 15 sierpnia, późnym wieczorem w kompleksie leśnym przy drodze Tuplice-Brody znaleziono ciało 17-latki. Dzisiaj, 16 sierpnia, policjanci potwierdzili, że odnalezione w poniedziałek późnym wieczorem zwłoki, to poszukiwana Jagoda - powiedziała w rozmowie z "GL" podinsp. Sylwia Rupieta z KPP w Żarach. Na razie nie wiadomo, co było przyczyną śmierci nastolatki. Kluczowe będą wyniki sekcji zwłok.

Zobacz również: Sielpia: W zalewie znaleziono zwłoki zaginionego 26-latka

Poszukiwania ciała zaginionego Fabiana Zydora

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji, przeżywasz kryzys, masz myśli samobójcze - zwróć się do dyżurujących psychologów i specjalistów. Gdzie możesz szukać pomocy?

  • Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży: 116 111
  • Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych: 116 123
  • Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka: 800 121 212
  • Wsparcie dla osób po stracie bliskich - będących w żałobie: 800 108 108
  • Tumbo Pomaga - pomoc dzieciom i młodzieży w żałobie: 800 111 123
  • pokonackryzys.pl

W sytuacji bezpośredniego zagrożenia życia, koniecznie zadzwoń na numer alarmowy 112.

Listen to "O próbach i myślach samobójczych dzieci i młodzieży -Drogowskazy." on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE