Krwawa jatka pod kamienicą w Lubksu. 28-latka zakończyła NOŻEM kłótnię z partnerem

2021-06-10 13:16
Lubsko. Kobieta zadźgała konkubenta nożem
Autor: pixabay.com/ Zdjęcie poglądowe

Zabójstwo w miejscowości Lubsku (woj. lubuskie). Do zdarzenia doszło w środę 9 czerwca przy ulicy Tkackiej. Młoda, 28-letnia kobieta zamordowała podczas sprzeczki swojego konkubenta, starszego od niej o 10 lat. Niestety, mężczyzny nie udało się uratować. Nietrzeźwą sprawczynię zatrzymali policjanci. Grozi jej dożywocie.

Do tragedii doszło 9 czerwca w godzinach późnopopołudniowych przy ulicy Tkackiej w Lubsku. Jak podaje Polska Agencja Prasowa przed drzwiami do mieszkania pary, w jednej z kamienic, 28-letnia kobieta ugodziła nożem 38-letniego mężczyznę. Na miejsce wezwano karetkę. Ofiara zmarła mimo reanimacji. - W chwili zatrzymania 28-latka była nietrzeźwa. Została osadzona w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu zostanie przesłuchana w charakterze podejrzanej o zabójstwo swojego partnera - mówi Łukasz Wojtasik z Prokuratury Okręgowej w Zielonej Górze.

27-letni mieszkaniec Kłodzka podejrzany o zabójstwo 19-latka

Dlaczego kobieta zabiła konkubenta? Wiadomo, że krótko przed tragedią doszło między nimi do sprzeczki i nieporozumienia. Na miejscu zdarzenia policjanci pod nadzorem prokuratora przeprowadzili oględziny i przesłuchali świadków; bezpośrednią przyczynę zgonu 38-latka ma wykazać sekcja zwłok. Kobiecie za zabójstwo grozi dożywocie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE