Lubisz rozwiązywać zagadki? Sprawdź, co oferują Escape Rooms w Zielonej Górze [ZESTAWIENIE]

2017-02-14 11:34

Escape Rooms to w ostatnim czasie jedna z najpopularniejszych rozrywek, szczególnie wśród młodych ludzi. Wydostanie się z pokoju wymaga rozwiązania licznych, często nieoczywistych zagadek. Poradzilibyście sobie w tych zielonogórskich pokojach?

Pokoje zagadek, bo tak brzmi polska nazwa, są jak czytanie kryminału, tylko zamiast od autora, rozwój akcji zależy wyłącznie od nas. Do tego mamy tylko kilkadziesiąt minut, by wydostać się z pomieszczenia. Co ważne, każde z tych miejsc możemy odwiedzić większą grupą, a średnia cena ok. 100 zł dzieli się na więcej osób. Im więcej spostrzegawczych oczu, tym większe prawdopodobieństwo, że uda się wam rozwiązać zagadkę.

Wyprawa do pokoju zagadek może stanowić nietypowy sposób na randkę, wieczór kawalerski spotkanie integracyjne z pracy czy wspólną wycieczkę z rodziną. Jest to jednak miejsce dla ludzi o stalowych nerwach i potrafiących zachować zimną krew, nawet w sytuacji gdy zza ściany dobiegają przerażające odgłosy, a z szafy wyskakuje klaun.

Escape Rooms w Zielonej Górze oferują bardzo różnorodne miejsca zbrodni, a znajdujące się tam ślady potrafią zmrozić krew w żyłach. Sprawdźcie, jakie wyzwania stawiają przed wami zielonogórskie pokoje zagadek!

Czytaj także: Nie masz pomysłu na Walentynki? Sprawdź, co będzie się działo w Zielonej Górze! [PROPOZYCJE]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE