Lubuskie. Miał 14 kg narkotyków! W domu 27-latka m.in. grzyby halucynogenne [WIDEO, ZDJĘCIA]

2021-09-27 14:05
Lubuskie. Miał 14 kg narkotyków! W domu 27-latka m.in. grzyby halucynogenne [WIDEO, ZDJĘCIA]
Autor: Lubuska Policja Mieszkaniec województwa lubuskiego miał na swojej posesji ok. 14 kg narkotyków. Na jego posesji rosło ponadto 65 konopi indyjskich

Mieszkaniec województwa lubuskiego miał na swojej posesji ok. 14 kg narkotyków. Działania funkcjonariuszy Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Strzelcach Krajeńskich doprowadziły do przeszukania jego domu w gminie Dobiegniew, gdzie rosło m.in. 65 krzewów konopi indyjskich. 27-latek trzymał tam ponadto grzyby halucynogenne i marihuanę.

Lubuskie. Miał 14 kg narkotyków! W domu 27-latka m.in. grzyby halucynogenne

Ok. 14 kg narkotyków trzymał na swojej posesji mieszkaniec gminy Dobiegniew w województwie lubuskim. Na jego trop wpadli funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Strzelcach Krajeńskich, którzy 22 września przeszukali jego dom i sąsiadujący z nim teren. Mundurowi ujawnili ponadto na miejscu 65 krzewów konopi indyjskich, z których poszczególne krzaki sięgały nawet 2 m wysokości. Policjanci znaleźli w sumie ok. 14 kg suszu i roślin, z których mogło powstać nawet 14 tysięcy porcji narkotyków. Co więcej, 27-latek z województwa lubuskiego ukrył na swojej posesji słoiki z marihuaną i grzybami halucynogennymi, a funkcjonariusze ze Strzelców Krajeńskich zabezpieczyli jeszcze ponad 20 tys. zł należących do mieszkańca gminy Dobiegniew, który został oczywiście zatrzymany.

- Usłyszał w sumie sześć zarzutów dotyczących przestępstw narkotykowych. Sprawa nie jest jeszcze zakończona, przed policjantami jeszcze wiele pracy. Sprawę prowadzą policjanci ze Strzelec Krajeńskich pod nadzorem Prokuratury Rejonowej - informuje Komenda Powiatowa Policji w Strzelcach Krajeńskich.

Wideo z akcji policji dostępne TUTAJ.

Czytaj też: Zielona Góra. Doprowadzili do straty 24 mln zł! Domniemani gangsterzy na wolności [ZDJĘCIA]

Czytaj też: Lubuskie. Nawet nie wiedzieli, że biorą udział w przestępstwie! To przez byłą pracownicę sanepidu

Lubuskie. Miał 14 kg narkotyków! W domu 27-latka m.in. grzyby halucynogenne [ZDJĘCIE]

Pobiegli w piżamach przez Świdnik. Aby dzieciom chorującym na nowotwory dodać otuchy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE