Lubuskie. Straszliwa tragedia koło Kostrzyna nad Odrą. Nie żyje dwóch młodych mężczyzn!

2021-04-07 20:07 Bogdan Stech PAP
Lubuskie. Straszliwa tragedia koło Kostrzyna nad Odrą. Nie żyje dwóch młodych mężczyzn!
Autor: materiały prasowe Lubuskie. Straszliwa tragedia koło Kostrzyna nad Odrą. Nie żyje dwóch młodych mężczyzn!

Na drodze wojewódzkiej nr 132 w Dąbroszynie niedaleko Kostrzyna nad Odrą (Lubuskie) doszło do wypadku. Zginęło dwóch młodych mężczyzn jadących samochodem, który uderzył w drzewo – poinformował PAP Grzegorz Jaroszewicz z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie Wlkp.

Do tragedii doszło w środę, około godzin. 18. Z wstępnych ustaleń wynika, że kierujący volkswagenem passatem z nieustalonej przyczyny zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. Zginął na miejscu wraz ze swoim pasażerem. Z powodu wypadku droga jest zablokowana. jak podaje Gazeta Lubuska, obie ofiary mają po około 20 lat. 

 Jaroszewicz powiedział PAP, że na miejscu ustalaniem okoliczności i przyczyny wypadku zajmują się policjanci. Postępowanie jest nadzorowane przez prokuratora.

 DW nr 132 łączy Gorzów Wlkp. z granicznym Kostrzynem nad Odrą. W związku z zablokowaniem drogi policjanci zorganizowali objazdy lokalnymi drogami. 

Tragiczny wypadek ukraińskiego autokaru na autostradzie A4 na Podkarpaciu. Nie żyje jedna osoba
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE