Droszków: Pożar domu i błyskawiczna ewakuacja! Budynek momentalnie stanął w płomieniach

Straż Pożarna - Zdjęcie poglądowe
Autor: Pixabay (Zdjęcie poglądowe)

W środowy poranek (7 kwietnia) strażacy walczyli z pożarem domu w Droszkowie (powiat zielonogórski). - W akcji gaśniczej brało udział pięć zastępów. Budynek został poważnie uszkodzony, nikt nie ucierpiał - poinformował Polską Agencję Prasową Arkadiusz Kaniak z Komendy Miejskiej PSP w Zielonej Górze.

Zgłoszenie o pożarze wpłynęło do służb około godziny 7:30 w środę (7 kwietnia). Kiedy strażacy dojechali na miejsce, pożarem były objęte dwie kondygnacje domu. Mieszkańcy zdążyli się w porę ewakuować, jeszcze przed przyjazdem straży pożarnej. Osoby te nie wymagały pomocy medycznej.

Strażacy szybko opanowali pożar i niebawem zakończą swoje działania.

Przyczyna zdarzenia nie jest jeszcze znana. Jej ustaleniem zajmie się biegły z zakresu pożarnictwa powołany przez policję. - Niestety budynek został poważnie uszkodzony i w obecnym stanie nie nadaje się do zamieszkania - powiedział PAP Arkadiusz Kaniak.

Krzysztof Krawczyk nie żyje
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE