Mecz wagi ciężkiej. Stelmet gra z Anwilem!

2019-11-02 13:15 Maciej Juszczak
Stelmet - Anwil
Autor: Andrzej Romański/ Energa Basket Liga

Czy może być mecz bardziej ekscytujący niż rywalizacja z Mistrzem Polski?

Anwil to mistrz kraju z ostatnich dwóch lat, ale apetyty we Włocławku są znacznie wyższe. Zbudowano skład, który ma powalczyć w koszykarskiej Lidze Mistrzów. Stąd kontrakty z Ricky Ledo, Tonym Wrotenem czy Rolandsem Freimanisem.

Potencjał w ataku Anwil ma bez wątpienia najlepszy w Energa Basket Lidze. Obwód Wroten - Simon - Ledo - Dowe -  Sokołowski robi bardzo duże wrażenie. Gorzej sytuacja wygląda w obronie. Zespół trenera Igora Milicicia traci mnóstwo punktów. I tutaj rysuje się szansa dla Stelmetu.

W ekipie z Zielonej Góry sezon życia gra Jarosław Zyskowski, były zawodnik ... Anwilu. Tam nie odgrywał kluczowej roli, ale w Stelmecie zaczął imponująco. Wydaje się, że Stelmet ma przewagę pod koszami. Duet Gordon - Meier powinien sobie poradzić z Milovanoviciem, Sulimą czy Szewczykiem.

Początek meczu jutro o 17.30 w zielonogórskiej hali CRS-u

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE