Nie reagował na innych, był cały we KRWI. Szok w Lubuskiem

2019-11-28 19:17 MK
Nie reagował na innych, był cały we KRWI. Szok w Lubuskiem
Autor: KPP w Przysusze 81-latek późnym wieczorem błąkał się w okolicach torów kolejowych.

Mogło dojść do tragedii, gdyby nie szybka reakcja mundurowych. 81-latek późnym wieczorem błąkał się w okolicach torów kolejowych prowadzących ze Wschowy w kierunku Leszna. Wschowscy policjanci przy wsparciu wschowskich strażaków pomogli wyziębniętemu i zakrwawionemu mężczyźnie, który nie wiedział w jaki sposób się tam znalazł.

Dyżurny wschowskiej policji w godzinach wieczornych otrzymał niepokojącą informację o starszym mężczyźnie, który szedł wzdłuż torów kolejowych ze Wschowy w kierunku Leszna. 81-latek był zakrwawiony w okolicach głowy oraz miał nieadekwatnie ubranie do pory roku. Mężczyzna nie reagował także na przypadkowo napotkane osoby.

Policjanci przy wsparciu strażaków rozpoczęli sprawdzanie terenu. Po kilku minutach udało się znaleźć mężczyznę, który nie reagował na polecenia. 81-latek miał mocno zakrwawioną głowę, nie wiedział jak się nazywa, nie potrafił powiedzieć, gdzie był i w jaki sposób znalazł się w tym miejscu. Wiedział tylko, że przewrócił się i uderzył w głowę. Zziębniętego, wycieńczonego mężczyznę strażacy opatrzyli i okryli kocami. Mężczyznę przetransportowało do szpitala.