Nie żyje Magdalena Król

i

Autor: Facebook/ Liceum Ogólnokształcące im. K. K. Baczyńskiego w Nowej Soli. Nauczycielka angielskiego z Nowej Soli miała 42 lata

Smutne wieści

Nie żyje nauczycielka angielskiego z Nowej Soli. Magdalena Król miała 42 lata

2023-02-10 17:23

Tragiczną wiadomość przekazało Liceum Ogólnokształcące im. K. K. Baczyńskiego w Nowej Soli. Nie żyje 42-letnia nauczycielka Magdalena Król. Uczniowie mieli z nią zajęcia z języka angielskiego. W sobotę, 11 lutego odbędzie się jej pogrzeb.

Nie żyje Magdalena Król. Nauczycielka z Nowej Soli miała 42 lata

O śmierci Magdaleny Król poinformowało Liceum Ogólnokształcące im. K. K. Baczyńskiego w Nowej Soli. Jak przekazuje Gazeta Lubuska, 42-letnia nauczycielka angielskiego odeszła dwa tygodnie po swoich urodzinach. - Z ogromnym żalem zawiadamiamy, że odeszła od nas nasza ukochana Wychowawczyni i Nauczycielka języka angielskiego, Magdalena Król. Składamy serdeczne kondolencje Najbliższym - napisała szkoła na Facebooku. Komentujący tę informację uczniowie i osoby związane ze szkołą nie mogą uwierzyć, że anglistki nie ma już wśród nas. - Żal, smutek. Cudowna kobieta, zdecydowanie za szybko. Niech spoczywa w pokoju - napisała pani Agnieszka. - Najlepsza nauczycielka i osoba z jaką kiedykolwiek miałam kontakt... Chciałabym kiedyś być jak Ona. Niech Pani spoczywa w spokoju - dodała Bożesława. - Pani Król była wyśmienitym nauczycielem, a jeszcze lepszym człowiekiem - twierdzi Nikodem.

Śmierć Magdaleny Król. Znamy datę pogrzebu

Szkoła, w której uczyła 42-letnia anglistka, poinformowała również o szczegółach uroczystości pogrzebowych. Te rozpoczną się w sobotę, 11 lutego o godz. 11.00. Najpierw odbędzie się msza święta w kościele św. Antoniego, potem nastąpi wystawienie w kaplicy przy ul. Wandy o godz. 12:00, a sam pogrzeb będzie miał miejsce o godz. 12:30 na cmentarzu komunalnym przy ul. Wandy. W imieniu redakcji składamy najszczersze wyrazy współczucia bliskim zmarłej nauczycielki.

Sonda
Wierzysz w życie po śmierci?
Grób Wiktorii która zmarła w Holandii