Wybory 2023

Plakaty wyborcze 2023 w Zielonej Górze. Jest ich naprawdę sporo! Mieszkańcy mają ich dość [galeria]

Kampania wyborcza przed wyborami 2023 w Zielonej Górze trwa w najlepsze. Widać to szczególnie na ulicach. To tu szczególnie zmienił się krajobraz. Plakaty, bilbordy i standy z politykami wpisały się na kilka tygodniu. Zielonogórzanie jednak już mają dość plakatów. Co o nich dokładnie uważają?

Plakaty wyborcze 2023 w Zielonej Górze. Jest ich sporo!

Wystarczy tylko wyjść z domu, by zobaczyć jakiekolwiek plakaty wyborcze. Już od kilku tygodni na ulicach Zielonej Góry pojawiły się twarze lubuskich polityków. Czy jest na nich więcej wizerunków kobiet czy mężczyzn - ciężko to określić. Jednak mają oni jeden cel. Wszyscy startują w najbliższych wyborach parlamentarnych, które przypomnijmy odbędą się już 15 października, w niedzielę.

Plakatów jest tak sporo, że nie sposób ich nie zauważyć. Jeden z większych widnieje na jednym z budynków w centrum miasta. "Kiedyś była tam Biedronka, a teraz muszę codziennie oglądać tę twarz codziennie. Szczerze? Mam ich dość" - zaznacza Pani Halina, mieszkanka Zielonej Góry w rozmowie z Super Expressem. Jak się okazuje jest więcej głosów sprzeciwu wobec tegorocznej kampanii wyborczej.

  • "Uważam, że jest za dużo plakatów w Zielonej Górze. Powszechna plakatoza mi przeszkadza, bo niszczy widok naszego pięknego miasta. Po wyborach będą się one walały po śmietnikach. Tragedia!" - mówi dla Super Expressu, Pani Grażyna.
  • "Kampania wyborcza to jedno, a śmieci to drugie. Już wiele z tych plakatów wyborczych jest w śmietniku. Na samą myśl o tym, co będzie się działo po wyborach boli mnie głowa. Mam nadzieje, że szybko wróci porządek" - mówi dla Super Expressu, Pan Leszek, mieszkaniec Jędrzychowa.

Zobacz plakaty i banery wyborcze w Zielonej Górze. Jest ich naprawdę sporo!

Sonda
Czy chciałbyś/chciałabyś, żeby PiS wygrał trzeci raz z rzędu wybory?