QUIZ. "Nie po raz pierwszy staje mi..." - znacie wpadki polskich polityków?

[QUIZ] Nie po raz pierwszy staje mi... - znacie wpadki polskich polityków?
Autor: I, Kpalion/CC BY-SA 3.0/Wikimedia Commons [QUIZ] "Nie po raz pierwszy staje mi..." - znacie wpadki polskich polityków?

QUIZ. "Nie po raz pierwszy staje mi..." - znacie wpadki polskich polityków? Po 1989 r. ich nie brakowało, ale większość z nich to raczej powód do szerokiego uśmiechu na twarzy niż zażenowania bądź wstydu. Zaliczyli je politycy będący u szczytu władzy i ci z niższego szczebla, ale wszystkie tak samo dobrze poprawiały nam humor. Czy pamiętacie największe wpadki polskich polityków?

QUIZ. "Nie po raz pierwszy staje mi..." - znacie wpadki polskich polityków? W naszym quizie znajdziecie te najbardziej znane, z naciskiem na te najbardziej śmieszne. Nie uniknęli ich zarówno byli prezydenci Polski, jak też inne znane znaczące persony życia publicznego w naszym kraju Może się wydawać, że wpadki to nieodłączna część życia polskiego polityka, a niektórzy potrafili nawet uczynić z nich swój atut. Znacie najbardziej kuriozalne, najbardziej śmieszne momenty z udziałem rodzimych parlamentarzystów i nie tylko? Wpadki polskich polityków to coś, co zawsze bawi. Zobaczcie, czy nie inaczej będzie z naszym quizem.