Trzy dni pił wodę lecącą po schodach! Mieszkaniec Zielonej Góry uwięziony we własnym domu

i

Autor: SHUTTERSTOCK Mieszkaniec Zielonej Góry został uwięziony w domu, po tym jak uległ poważnemu wypadkowi - z uwagi na to, że nie mógł się ruszyć, pił tylko wodę lecącą po schodach, zdj. ilustracyjne

Niesłychane zdarzenie

Mieszkaniec Zielonej Góry uwięziony we własnym domu. Przeżył, bo przez trzy dni pił wodę lecącą po schodach!

2023-07-17 13:41

Mieszkaniec Zielonej Góry został uwięziony w domu, po tym jak uległ poważnemu wypadkowi - z uwagi na to, że nie mógł się ruszyć, pił tylko wodę lecącą po schodach. Sprawa wyszła na jaw, gdy po policję zadzwonili zaniepokojeni sąsiedzi, którzy nie widzieli go od 3 dni. Okazało się, że mężczyzna przewrócił się, wychodząc z wanny, a jego noga zaklinowała się w drzwiach łazienki.

Koszmarny wypadek mieszkańca Zielonej Góry. Przeżył, bo pił wodę lecącą po schodach

Poważny wypadek w łazience doprowadził do uwięzienia mieszkańca Zielonej Góry, który został uwięziony we własnym domu. O  tym, że poszkodowany zniknął i nie był widziany od trzech dni, nie odbierając również telefonu, poinformowali policję jego sąsiedzi. W środę, 12 lipca, do jego domu na terenie miasta udał się patrol mundurowych, który ujawnił, że mężczyzna leżał na schodach głową w dół, jego noga zaklinowana była w drzwiach łazienki, a po schodach lała się woda - pomieszczenia na parterze domu były zupełnie zalane. Funkcjonariusze pomogli mieszkańcowi Zielonej Góry, który nie był w stanie sam się podnieść, przenieśli go na łóżko i wezwali na miejsce załogę pogotowia ratunkowego. Poszkodowany był bardzo słaby i wycieńczony i nie potrafił określić, jak długo leżał uwięziony na schodach, dodając, że że starał się pić wodę lecącą po schodach. Powiedział również policjantom, że przewrócił się wychodząc z wanny, po czym chciał chwycić umywalkę i w rezultacie urwał ją, dlatego doszło do takich zniszczeń i lała się woda z instalacji.

- Policjanci pozostali z mężczyzną do czasu przyjazdu ratowników medycznych, którzy zadecydowali o zabraniu pokrzywdzonego do szpitala. Strażacy, którzy przyjechali na miejsce, zakręcili natomiast dopływ wody oraz odcięli energię elektryczną w budynku. Policjanci pozostali na miejscu i przekazali klucze oraz opiekę nad domem osobie wskazanej przez poszkodowanego mężczyznę - informuje policja w Zielonej Górze.

Sonda
Czy seniorzy w Polsce mają odpowiednią opiekę?
Pijak taranuje rogatki przejazdu kolejowego w Brzezinach. Ginie człowiek a sąd wypuszcza sprawcę