Wschowa: Chciała zaparzyć herbatę. Skończyło się interwencją pogotowia gazowego!

2020-09-27 13:51 SCH
Chciała zaparzyć herbatę. Interweniowało pogotowie gazowe
Autor: Lubuska Policja Pijana 33-latka we Wschowej chciała zaparzyć herbatę, co... postawiło na nogi pogotowie gazowe i policję.

To mogła być wybuchowa herbatka! 33-letnia kobieta we Wschowie (woj. lubuskie) chciała sobie zaparzyć herbatę. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że "herbatka" postawiła na nogi pogotowie gazowe i policję. Wydobywająca się z mieszkania 33-latki woń gazu wywołała panikę u sąsiadów, którzy zawiadomili służby. Kobieta miała prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Oficera dyżurnego wschowskiej jednostki w czwartek (24 września) zaalarmowali mieszkańcy jednego z sąsiadujących z komendą budynków wielorodzinnych. Lokatorzy byli zaniepokojeni, że z jednego z mieszkań wydobywała się silna i intensywna woń gazu. Mieszkańcy budynku zaalarmowali odpowiednie służby. Pogotowie gazowe przyjechało błyskawicznie i odcięło dostęp do gazu w całym budynku. Z kolei wschowscy policjanci w mieszkaniu, z którego wydobywał się gaz, zatrzymali pijaną 33-letnią kobietę.

- Z jej bełkotliwych wyjaśnień wynikało, że chciał sobie tylko zaparzyć herbatę. Kobieta trafiła do policyjnego pomieszczenia dla osób zatrzymanych - wyjaśnia kom. Maja Piwowarska z Komendy Powiatowej Policji we Wschowie. Badanie trzeźwości wskazało prawie 2,5 promila w jej organizmie. Dzięki czujności lokatorów, interwencji pracowników pogotowia gazowego oraz szybkim czynnościom wschowskich policjantów nie doszło do eksplozji.

Staranował luksusowym PORSCHE płot. Niezła demolka! Teraz szuka go policja

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.