Lubuskie: MAKABRA nad Odrą! Ciała małżonków znalezione w samochodzie. Martwy pies obok

2020-09-14 13:24 Michał Górecki
Małżeństwo z Zielonej Góry znalezione martwe nad Odrą
Autor: pikist/zdjęcie poglądowe Małżeństwo z Zielonej Góry znalezione martwe nad Odrą

Przerażające odkrycie nad Odrą w okolicy miejscowości Syców. Małżeństwo z Zielonej Góry zostało odnalezione martwe we własnym samochodzie. Ciała znalazła zaniepokojona długą nieobecnością rodziców córka. W samochodzie znajdowało się także truchło...psa. Co się stało nad Odrą?

Małżeństwo z Zielonej Góry nie żyje. Zapaleni wędkarze wybyli na kolejne podboje, tym razem w okolice miejscowości Syców i Będów (koło Sulechowa w powiecie Czerwieńsk). Zaparkowane Renault Megane przy brzegu Odry z ciałami swoich rodziców odkryła zaniepokojona ich nieobecnością córka.

Tragedia rozegrała się w niedzielę późnym wieczorem. Według ustaleń portalu NewsLubuski, około 21.00 służby otrzymały telefon od przerażonej córki małżeństwa, która odkryła rodziców martwych w samochodzie zaparkowanym przy brzegu Odry. Na miejscu pojawili się mundurowi, którzy potwierdzili dramat: "W samochodzie znalezione zostały ciała 50-letniego małżeństwa oraz martwy pies".

Wstępne ustalenia wskazują na nieszczęśliwy wypadek, najprawdopodobniej małżeństwo zginęło w wyniku zaczadzenia spalinami. Spekulacje mówią o prostym scenariuszu: para podczas łowienia ryb mogła chcieć ogrzać się w samochodzie. Obok dwojga małżonków leżał martwy pies. Mundurowi pracowali pod nadzorem prokuratury, a ciała zostały zabezpieczone do sekcji zwłok, która potwierdzi ewentualne zaczadzenie.

Express Biedrzyckiej - Michał Kamiński: Ziobro flirtuje z Konfederacją

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.