Żagań. Jechała z dziećmi, gdy staranował ją były chłopak! Wybił szyby i zrobił to [ZDJĘCIA]

2021-07-23 19:45
Żagań. Jechała z dziećmi, gdy staranował ją były chłopak! Wybił szyby i zrobił to [ZDJĘCIA]
Autor: Lubuska Policja Prawdziwy horror przeżyła pod Żaganiem kobieta jadąca autem ze swoimi dziećmi. W miejscowości Witoszyn jej auto staranował były chłopak, po czym schował się w beczce.

Prawdziwy horror przeżyła pod Żaganiem kobieta jadąca autem ze swoimi dziećmi. W miejscowości Witoszyn jej auto staranował były chłopak, po czym wysiadł ze swojego samochodu i wybił w pojeździe szyby. Mężczyzna groził poszkodowanej, bo ta złożyła wcześniej na niego zawiadomienia na policję. 35-latek uciekł z miejsca ataku i ukrył się w Małomicach pod Żaganiem.

Żagań. Jechała z dziećmi, gdy staranował ją były chłopak! Wybił szyby i zrobił to

Kobieta jadąca ze swoimi dziećmi została w Witoszynie pod Żaganiem staranowana przez swojego byłego chłopaka. Mężczyzna wybił następnie szyby w jej aucie i na oczach dzieci groził jej, by wycofała wszystkie zawiadomienia, jakie wcześniej złożyła na niego na policję. Napastnik uciekł z miejsca zdarzenia, do którego doszło w tym tygodniu, a do akcji wkroczyła policja.

- W czwartek (22 lipca) funkcjonariusze kryminalni z Żagania i Szprotawy sprawdzili jeden z posesji w gminie Małomice należącej do rodziny mężczyzny. Po wejściu siłowym do budynku gospodarczego przeszukali wszystkie pomieszczenia. Ku ich zaskoczeniu po otwarciu zbiornika od opryskiwacza okazało się że schował się w nim poszukiwany 35-latek. Jak się okazało, mężczyzna schował się w beczce od opryskiwacza i sam zamknął od środka licząc na to, że nikt go nie znajdzie - informuje policja w Żaganiu.

Żagań. Zarzuty za atak na byłą dziewczynę

Okazało się, że 35-latek, mieszkaniec gminy Szprotawa, ma przerwę w odbywaniu kary więzienia, więc na pewno wróci za kratki, i to na dłużej. Za atak na byłą dziewczynę pod Żaganiem usłyszy następujące zarzuty:

  • art. 190 KK Groźby
  • art. 160 KK Narażenie na niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu
  • art. 288 KK Uszkodzenie mienia
  • art. 245 KK użycie groźby bezprawnej w celu wywarcia wpływu na zmianę zeznań

Czytaj też: Szprotawa: 14-latek zgwałcił pięciolatkę! Dziewczynka wróciła naga do domu

Czytaj też: Najpierw groził śmiercią, później wyjął broń i strzelał do ludzi! Horror mieszkańców Wschowy! [ZDJĘCIA]

Żagań. Jechała z dziećmi, gdy staranował ją były chłopak! Wybił szyby i zrobił to [ZDJĘCIA]

Grób motocyklisty zalało morze kwiatów. W miejscu wypadku stanął krzyż z kaskiem
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE