Zielona Góra: W niedzielę wybory parlamentarne [AUDIO]

2019-10-08 13:12 Filip Kurzyński
Dla jednych to obowiązek - inni wolą zostać w domu.
Autor: pixabay

Dla jednych to obowiązek - inni wolą zostać w domu.

W najbliższą niedzielę wybory do Sejmu i Senatu. Tego dnia wybierzemy 460 posłów oraz 100 senatorów. Lokale wyborcze w Zielonej Górze, podobnie jak w całej Polsce będą czynne od godziny 7.00 do 21.00.

Posłuchajcie czy na wybory idą mieszkańcy Zielonej Góry, z którymi rozmawiała reporterka ESKI - Klaudia Pieszczyńska

Kandydaci do Sejmu z naszego okręgu:

Lista numer 1 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 FEDAK Jolanta Beata
2 ŚWIREPO Jan
3 GROC Artur Dariusz
4 KRÓL Roman Stanisław
5 HARĘŹLAK Wioleta Elżbieta
6 TOMCZYSZYN Stanisław
7 PLEWA Zofia Teresa
8 KACZMAREK Jarosław Józef
9 KOŁODZIEJ Zbigniew Jan
10 CZEREPKO Iwona Agnieszka
11 CHINALSKA Anna
12 DĘBICKA Anna Wiesława
13 KUMOR-PILARCZYK Izabela Ewa
14 HALASZ Marek
15 KULCZYŃSKI Sławomir
16 OLEJNICZAK Mirosław Wojciech
17 WRÓBLEWSKI Dariusz Jerzy
18 GEMBARA Andrzej Janusz
19 SOŁTYS Antoni Józef
20 STAROSTA Waldemar Henryk
21 SZUMNA Wanda Elżbieta
22 KOMAR Anna Sylwia
23 BRYSZEWSKA Krystyna
24 MEJZA Łukasz


Lista numer 2 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 AST Marek
2 DAJCZAK Władysław
3 MATERNA Jerzy Marian
4 PŁONKA Elżbieta Teresa
5 KURZĘPA Jacek Sławomir
6 IWAN Stanisław Antoni
7 WIECZOREK Andrzej Leszek
8 GANCARZ Ewa Danuta
9 BARCZAK Piotr
10 GOŚNIOWSKA-KOLA Małgorzata Barbara
11 WERSTLER-WOJTASZEK Joanna Magdalena
12 MOLICKA Anita Agnieszka
13 RAFALSKI Tomasz Rafał
14 TRZPIS Gabriela Marianna
15 PORWICH Jarosław
16 GRABAREK Grzegorz
17 SZUŁCIK Alicja
18 JASZCZ Mieczysław
19 RONOWICZ Bożena
20 GÓRSKA Anna
21 KUJTKOWSKA Marzanna Nina
22 SŁOMIŃSKA Urszula Kazimiera
23 CZERNIAWSKI Krzysztof Władysław
24 PIEŃKOWSKI Sebastian


Lista numer 3 - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
1 KUCHARSKA-DZIEDZIC Anita Agnieszka
2 WONTOR Bogusław Tadeusz
3 RUSZKOWSKA Adrianna
4 STOJANOWSKI Artur
5 GARGUL Anna
6 STARSZAK Wojciech Kazimierz
7 OCH Ewa Maria
8 ŁYSIAK Bernard Krzysztof
9 BUZAREWICZ-KOWAL Irena
10 HAŁABURA Damian Karol
11 RAKSA Iwona Marzena
12 WŁODEK Waldemar Jacek
13 BĄK Monika
14 ROŻEK Eugeniusz
15 SZKUDLAREK Julita Monika
16 WALCZAK Tomasz
17 ŻEGILEWICZ - ZAWADZKA Katarzyna Magdalena
18 WITA Paweł
19 KOMAJDA Natalia Roksana
20 SOKOŁOWSKI Leszek
21 GRANDE Julieta
22 WIŚNIEWSKI Wacław Andrzej
23 DRUBKOWSKA Monika
24 SZMYTKOWSKI Michał Paweł


Lista numer 4 - KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
1 KAMIŃSKI Krystian Patryk
2 PACHNIK-ŁODZIŃSKA Beata Zofia
3 SYGUTOWSKI Marcin
4 SZYMAŃSKI Piotr Jan
5 PALUCH Michał Marcin
6 KAMRAD Paweł
7 BANYŚ Marek
8 SREBNIAK-BUSZEWSKA Marta Maria
9 BORKOWSKI Rafał Jan
10 WASZCZUK Karol Stanisław
11 RUTKOWSKI Grzegorz Dariusz
12 CANTEMIR Urszula Teresa
13 WASYLCIÓW Piotr Kazimierz
14 LADRA Karolina Maria
15 MASTERNAK Agnieszka Janina
16 KIESZEWICZ Krzysztof Dominik
17 KAROWSKA Danuta Irena
18 KOSICKA-DOMBEK Anna Agnieszka
19 DOMARADZKI Andrzej
20 KOPACKA Emilia Małgorzata
21 KOŚCIELNY Maciej
22 PIĄTKOWSKA Karolina
23 JABŁOŃSKI Henryk
24 ŁOPATOWSKI Krzysztof Michał


Lista numer 5 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
1 ANIŚKO Tomasz Witold
2 SŁUGOCKI Waldemar Jan
3 SIBIŃSKA Krystyna Mieczysława
4 OSOS Katarzyna
5 WIERCHOWICZ Jerzy
6 KUCHARSKI Tomasz Bogusław
7 JABŁOŃSKI Marcin Artur
8 PAHL Witold
9 POTĘGA Grzegorz Michał
10 BRODZIŃSKA Cecylia
11 NAPIÓRKOWSKI Olaf Krzysztof
12 MAGDZIAREK Krystyna Maria
13 SUJAK Radosław Zenon
14 WDOWIAK Agata Małgorzata
15 KOLA Krzysztof Stanisław
16 JĄGOWSKA Alina Wanda
17 KOWALSKI Piotr Stanisław 
18 MALINOWSKA Danuta Teresa
19 BRODZIKOWSKI Miłosz Mateusz
20 PABIEROWSKI Marcin Bogusław
21 KRAŚNY Marek Mirosław
22 KOZAK Elżbieta
23 KANIEWSKA Jolanta Teresa
24 ZABOROWSKI Bogusław Michał

źródło: wybory.gov.pl/sejmsenat2019/pl/kandydaci/sejm/8