Zielona Góra: Wioleta Haręźlak wcieli się w rolę rajdowca!

2020-01-10 14:26 Filip Kurzyński
wośp
Autor: radio eska

Takich licytacji w Zielonej Górze jeszcze nie było.

Obraz z podpisami drużyny Stelmetu Falubazu Zielona Góra czy surwiwal w Międzyrzeckim Rejonie Umocnionym. To tylko niektóre z licytacji w jakich w tę niedzielę będą mogli wziąć udział zielonogórzanie. Jedna z nich dotyczy hardkorowego dnia z przewodniczącą Sejmiku Województwa Lubuskiego Wioletą Haręźlak.

- To będzie ekstremalna przejażdżka Jeepem, na dość długim odcinku. Będziemy również zwiedzać rejony umocnione w Międzyrzeczu, będziemy strzelać wspólnie, będziemy robić to wszystko co robi się w lesie w bunkrach - mówi Wioleta Haręźlak.

Oprócz tego, mieszkańcy będą mogli wylicytować usługę prezydenta miasta Janusza Kubickiego, który wcieli się w DJ-a Janka

- Jeżeli dana osoba wylicytuje pana prezydenta, to na imprezę, którą ona organizuje: urodziny, imieniny, impreza rodzinna, będzie mogła zaprosić prezydenta i on z całym sprzętem, rozegra seta, rozkręci imprezę, oczywiście będziemy mieli też profesjonalnego dj'a, który pomoże - mówi Filip Gryko ze sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Zielonej Górze.

Poza tym na dużej scenie około godz. 18:15, Piotr Protasiewicz wystawi na licytacji wspólną jazdę motocyklem Ural podczas żużlowego meczu.