ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Natalia Siwiec WZIĘŁA ŚLUB jak z bajki. Modelka WYSZŁA ZA MĄŻ w Los Angeles

Natalia Siwiec WZIĘŁA ŚLUB jak z bajki. Modelka WYSZŁA ZA MĄŻ w Los Angeles

22.07.2012, godz. 07:28
Natalia Siwiec wyszła za mąż w Las Vegas
foto:

Natalia Siwiec (29 l.) nie dość, że jest piękna i seksowna, to jeszcze prowadzi niesamowite życie. Niczym gwiazda filmowa. Nawet jej ślub był niezwykły, bo odbył się w Las Vegas. Tylko "Super Expressowi" modelka zdradza szczegóły tej niepowtarzalnej ceremonii.

Natalia spotyka się z Mariuszem, który jest biznesmenem, już prawie 10 lat. Ale dopiero dwa miesiące temu postanowili wziąć ślub. Wszystko odbyło się jak w bajce.

- Ślub był na spontanie. Zawsze mówiłam, że chcę ślubu w Las Vegas. Żebyśmy byli sami, żeby było intymnie - opowiada Natalia w rozmowie z "Super Expressem".

I tak też było.

- Moja przyjaciółka mieszka w Stanach. Pojechaliśmy do niej. I jak już tam byliśmy, to stwierdziłam, że pójdziemy na imprezę, a z niej do kapliczki i weźmiemy ślub. Jednak to nie jest takie hop siup. Trzeba pójść tam do urzędu stanu cywilnego, trzeba podpisywać papiery i dopiero potem można iść do kaplicy - wyjaśnia.

Ceremonia odbyła się w The Little Church of The West. W tej samej kapliczce, w której ślub brała Angelina Jolie (37 l.) z Billym Bobem Thorntonem (57 l.).

- Na uroczystości byliśmy tylko my i świadkowie - dodaje Natalia.

Przygotowania do ślubu nie wyglądały tak jak w Polsce.

- Nasz był istnym szaleństwem, pół dnia spędziliśmy na imprezie nad basenem, opalaliśmy się, piliśmy szampana. Później w strojach kąpielowych poszliśmy do urzędu. A potem przebraliśmy się i limuzyną pojechaliśmy do kapliczki. Pastor wygłosił piękne przemówienie - uśmiecha się Siwiec na wspomnienie romantycznych chwil.

Natalia i jej ukochany Mariusz chcą jednak uroczystość powtórzyć, tak by wzięli w niej udział ich najbliżsi.

- Oczywiście chcemy wziąć też ślub w Polsce, zorganizować wesele dla rodziny i przyjaciół. Myślę, że może w przyszłym roku nam się to uda - wyznaje rozmarzona.

Oni też brali ślub w Las Vegas

Britney Spears (31 l.) i Jason Allen Alexander (31 l.)

Elvis Presley (†42 l.) i Priscilla Ann Beaulieu (67 l.)

Frank Sinatra (†83 l.) i Mia Farrow (67 l.)

Angelina Jolie (37 l.) i Billy Bob Thornton (57 l.)

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: