ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
www.se.pl - Wiadomości, Polityka, Sport.pl rozrywka kultura Luke Cage - nowy serial Netfixa. Zobacz plakat!

Luke Cage - nowy serial Netfixa. Zobacz plakat!

09.08.2016, godz. 12:35

Seriale na podstawie komiksów są co raz bardziej popularne. Po wielkim sukcesie serialu "Daredevil", platforma Netflix postanowiła stworzyć przygody kolejnych herosów. Premiera najnowszego z nich, zatytułowanego "Luke Cage", odbędzie się już pod koniec września!

Luke Cage to mniej popularny heros ze świata Marvel Comics, niż chociażby Captain America, Spider-Man, czy Wolverine. Jednak i on doczeka się przygód na ekranie. Co prawda będzie to ekran telewizorów, komputerów i tabletów, ale ogromny sukces serialu "Daredevil", pokazał, że nie tylko kinowe superprodukcje mają szansę na sukces. 30 września na platformie Netflix będziemy mogli zobaczyć więc kolejny serial osadzony w uniwersum Marvela.

Z tej okazji w Internecie pojawił się plakat serialu. Widzimy na nim czarnoskórego mężczyznę z dziurami po kulach na koszulce. To właśnie tytułowy bohater - niezniszczalny, supersilny heros. Luke Cage zadebiutował wcześniej, w innym serialu na podstawie komiksowego świata. Pojawił sie bowiem w "Jessice Jones".

Jutro ma się pojawić nowy trailer serialu. Do tej pory mogliśmy podziwiać pierwszy zwiastun.

Będziecie oglądać?

Zobacz: Thor: Ragnarok. Nowe plotki na temat fabuły filmu!

Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: