ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl rozrywka kultura Metallica w Polsce 2018 - kiedy rusza sprzedaż biletów?

Metallica w Polsce 2018 - kiedy rusza sprzedaż biletów?

17.03.2017, godz. 08:24
Metallica w Polce
Koncert odbędzie się 28 kwietnia 2017 roku foto: EAST NEWS

Metallica w Polsce w 2017 roku? Tak to prawda! Marzenia fanów legendarnego zespołu w końcu się spełniły. 28 kwietnia 2018 Metallica zagra koncert w Krakowie. Zespół będzie promować swój najnowszy album „Hardwired... to Self-Destruct”, a przyszłoroczny występ będzie ich 11 koncertem w Polsce. Kiedy rusza sprzedaż biletów? Znamy szczegóły!

Koncert Metalliki w Polsce odbędzie się dopiero za rok. Nic to jednak, bo fani zespołu już teraz szykują się do koncertu tego legendarnego zespołu. Metallica swoją trasę koncertową rozpocznie już 4 września tego roku od koncertu w Amsterdamie. Koncert w Polsce został zapowiedziany na 28 kwietnia 2018 roku. Metallica wystąpi w Krakowie na Tauron Arenie. Na trasie koncertowej zaplanowanej na 2017-2018 rok Metallica zagra przede wszystkim utwory z "Hardwired... to Self-Destruckt", ale oczywiście nie zabraknie hitów takich jak "One", "Enter Sandman", czy "Master of Puppets".

Metallica w Polce 2018 - bilety. Cena?

Sprzedaż biletów na Metallikę startuje w piątek 24 marca 2017 roku o godzinie 10. Przedsprzedaż rozpocznie się również o godzinie 10 trzy dni wcześniej 21 marca. W przedsprzedaży bilety na Metallikę będą mogli kupić członkowie Legacy Met Club. Natomiast przedsprzedaż biletów dla wszystkich członków Fifth Members rozpocznie się tego samego dnia o godzinie 11 - czytamy na stronie Kraków Areny.

ZOBACZ: Wielka wpadka białoruskich celników. Pomylili Red Hot Chili Peppers z Metallicą

Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: