ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka kultura Na co do kina w weekend?

Na co do kina w weekend?

21.07.2017, godz. 11:27
Dunkierka
Dunkierka to najnowszy film Christophera Nolana. foto: materiały prasowe

Na co do kina warto się wybrać w weekend? Zobaczcie, jakie filmy będą miały premiery 21-23 lipca i sprawdźcie, na które z nich warto się wybrać!

Na co warto sę wybrać do kina w weekend? 21-23 lipca będzą miały premierę 4 ciekawe filmy. Najważniejszym z nich jest "Dunkierka" Christophera Nolana z Tomem Glynn-Carneyem. Obraz opowiada o ewakuacji żołnierzy z jednej z najbardziej zaciekłych bitew w czasie II wojny światowej. Film zbiera bardzo dobre recenzje, na Filmwebie został oceniony na 8,2 punkta.

Drugim filmem, na który warto się wybrać, jest "Alibi.com". To lekka, francuska komedia, w której główny bohater zakochuje się w kobiecie, która nienawidzi kłamstwa. Aby ukryć to, czym się zajmuje (znajdowaniem wymówek na rozmaite okazje), zaczyna kłamać...

Kolejnyn filmem, który warto zobaczyć w weekend, jest "Paryż może poczekać" Eleanor Coppoli. Film opowiada o znudzonej życiem żonie producenta filmowego, która postanawia wyruszyć w podróż samochód i zacząć cieszyć się chwilą.

21 lipca w kinach debiutuje również "Wojna o planetę małp". Ludzie i małpy przygotowują się ostatecznej bitwy, od której zależy, który gatunek przetrwa. Ostateczne starcie będzie pełne emocji!

Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: