ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka kultura Nowa TV. Gdzie oglądać?

Nowa TV. Gdzie oglądać?

25.10.2016, godz. 14:55
Nowa TV
foto: materiały prasowe

NOWA TV - gdzie oglądać? NOWA TV jest ogólnodostępną, bezpłatną telewizją. Oprócz treści rozrywkowych, filmowych i serialowych, ważną pozycję zajmą w niej programy publicystyczne, informacyjne, a także dokumentalne. Sprawdź, gdzie ogladać NOWA TV!

NOWA TV to najnowszy kanał telewizyjny, który będzie dostępny w MUX 8 już od 9 listopada 2016 roku. W NC+ będzie na kanale 146.. By odbierać stację NOWA TV najprawdopodobniej koneiczne będzie nie tylko wyregulowanie dekodera, ale też  zmodernizowanie dotychczasowych instalacji antenowych. Wynika to z faktu, że działający od 1 sierpnia br. MUX-8 posiada inną charakterystykę technologiczną niż pozostałe trzy multipleksy.

- W ramówce NOWEJ TV znajdą się propozycje adresowane do szerokiego kręgu odbiorców. Każdego dnia będziemy pokazywać filmy i seriale amerykańskie, brytyjskie, francuskie, niemieckie i oczywiście polskie. Mamy też niespodzianki – kilka nowości i sentymentalne powroty po latach – mówi Stanisław Drozdowski, dyrektor programowy kanału NOWA TV.

Jak odbierać NOWA TV:

Dzwoń 22 102 60 60

Pisz jakodbierac@nowa.tv

Sprawdź: www.nova.tv

Zobacz: Kim jest Joanna Dunikowska, gwiazda Nowej TV?

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: