ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
www.se.pl - Wiadomości, Polityka, Sport.pl rozrywka kultura Ucho Prezesa 14 YouTube. Nowy odcinek dostępny już ZA DARMO na YouTube!

Ucho Prezesa 14 YouTube. Nowy odcinek dostępny już ZA DARMO na YouTube!

01.05.2017, godz. 09:23
Ucho prezesa odcinek 14
foto: YouTube

Już jest! Ucho Prezesa 14 jest dostępne za darmo na YouTube. W kolejnym odcinku zobaczymy, jak politycy świętują imieniny Jarosława. Pojawi się m. in. Jacek Kurski z gitarą od Zenka Martyniuka.

Ucho Prezesa odcinek 14. jest już dostępny za darmo na You Tube. Co wydarzy się tym razem w słynnym gabinecie prezesa? Będzie dużo gości! - Sekretariat i gabinet jeszcze nigdy nie gościły tylu wizytujących na raz. Ale powód ich obecności jest nie byle jaki - wszyscy przybyli po to, by świętować uroczystość najważniejszą z ważnych - imieniny prezesa. Pani Basia i Mariusz starają się zapanować nad wszystkimi, co okazuje się niełatwe, a prezes próbuje poradzić sobie z wszechstronnymi hołdami - czytamy w opisie odcinka. Z zapowiedzi wiemy, że w gabinecie z okazji imienin Jarosława pojawi się Jacek Kurski z gitarą, prezentem od Zenka Martyniuka, lidera zespołu Akcent. Wygląda na to, że będzie bardzo zabawnie, nawet sam prezes się uśmiechnie.

Ucho Prezesa emitowane jest na You Tube od 9 stycznia 2017 roku, twórcą komediowo-politycznego serialu jest Robert Górski.

Zobacz: Muminki wracają. Zobacz zapowiedź

Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: