ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl rozrywka kultura Ucho Prezesa 14 YouTube. Nowy odcinek dostępny już ZA DARMO na YouTube!

Ucho Prezesa 14 YouTube. Nowy odcinek dostępny już ZA DARMO na YouTube!

01.05.2017, godz. 09:23
Ucho prezesa odcinek 14
foto: YouTube

Już jest! Ucho Prezesa 14 jest dostępne za darmo na YouTube. W kolejnym odcinku zobaczymy, jak politycy świętują imieniny Jarosława. Pojawi się m. in. Jacek Kurski z gitarą od Zenka Martyniuka.

Ucho Prezesa odcinek 14. jest już dostępny za darmo na You Tube. Co wydarzy się tym razem w słynnym gabinecie prezesa? Będzie dużo gości! - Sekretariat i gabinet jeszcze nigdy nie gościły tylu wizytujących na raz. Ale powód ich obecności jest nie byle jaki - wszyscy przybyli po to, by świętować uroczystość najważniejszą z ważnych - imieniny prezesa. Pani Basia i Mariusz starają się zapanować nad wszystkimi, co okazuje się niełatwe, a prezes próbuje poradzić sobie z wszechstronnymi hołdami - czytamy w opisie odcinka. Z zapowiedzi wiemy, że w gabinecie z okazji imienin Jarosława pojawi się Jacek Kurski z gitarą, prezentem od Zenka Martyniuka, lidera zespołu Akcent. Wygląda na to, że będzie bardzo zabawnie, nawet sam prezes się uśmiechnie.

Ucho Prezesa emitowane jest na You Tube od 9 stycznia 2017 roku, twórcą komediowo-politycznego serialu jest Robert Górski.

Zobacz: Muminki wracają. Zobacz zapowiedź

Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: