ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl rozrywka kultura Wataha 2. Ruszają zdjęcia do drugiej serii produkcji HBO

Wataha 2. Ruszają zdjęcia do drugiej serii produkcji HBO

28.09.2016, godz. 11:09
Wataha odc. 3. Wiktor Rebrow (Leszek Lichota)
Wataha odc. 3. Wiktor Rebrow (Leszek Lichota) foto: HBO

"Wataha" to serial, który cieszył się dużą popularnością nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Po 2 latach od emisji pierwszego odcinka stacja HBO zapowiedziała kontynuację serialu. Zdjęcia ruszają już w październiku. W rolach głównych ponownie Leszek Lichota i Aleksandra Popławska.

Jak donosi serwis wirtualnemedia.pl, stacja HBO zapowiedziała kontynuację serialu "Wataha". Scenariusz do drugiej serii jest już prawie skończony. W październiku tego roku ruszą zdjęcia do produkcji. Drugi sezon będzie bezpośrednią kontynuacją ostatniego odcinka serii pierwszej. W serialu zagrają między innymi Leszek Lichota, Bartłomiej Topa, Marian Dziędziel i Aleksandra Popławska.

Premiera pierwszej serii miała miejsce w 2014 roku. Serial składał się z  odcinków i opowiadał o strażniku granicznym Wiktorze Rebrowie, który zajmuje się nielegalnym transportem ludzi zza wschodniej granicy. Akcję przerywa zamach bombowy, z którego wyszedł tylko główny bohater. Niestety w wyniku wybuchu stracił ukochaną i przyjaciół. Postanawia rozwikłać zagadkę.

Pierwsza seria cieszyła się dużym uznaniem wśród krytyków i widzów w Polsce i zagranicą. Premiera "Watahy 2" planowana jest na jesień 2017 roku.

Zobacz: Hell On Wheels - Witaj w piekle. Amerykański serial fabularny, western, 2011, sezon 1

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: