Super Express» Rozrywka» Plotki» Hubert Urbański pokazał rodzicom CZWARTĄ CÓRKĘ - ZDJĘCIA. Rodzina Huberta Urbańskiego spotkała się komplecie. Ile dzieci ma Hubert Urbański?

Hubert Urbański pokazał rodzicom CZWARTĄ CÓRKĘ - ZDJĘCIA

Cóż to była za wzruszająca chwila! Popularny prezenter Hubert Urbański (45 l.) wpadł z wizytą do swoich rodziców mieszkających na warszawskiej Saskiej Kępie. Chciał pokazać im, jakie postępy poczyniła ich czwarta wnusia, która przyszła na świat dwa tygodnie temu.

Gołym okiem było widać, że Hubert jest szczęśliwy. Nieraz powtarzał, że córki są dla niego najważniejsze. Wszak z poprzedniego małżeństwa ma jeszcze Mariannę (21 l.) i Krystynę (16 l.). Teraz może jeszcze cieszyć się wspólnymi spacerami z najmłodszą córeczką. Ale już we wrześniu będzie miał na głowie mnóstwo pracy, więc czasu mniej. Urbański jest obecnie gwiazdą TVP i został prowadzącym nowy show Dwójki "The Voice of Poland".

Bloki na warszawskiej Saskiej Kępie. Tam, w niedużym mieszkanku żyją od lat rodzice byłego prowadzącego "Milionerów". Pochodząca z Bułgarii pani Ałła oraz pan Jerzy nie mogli doczekać się wizyty syna. Wszak w połowie sierpnia uszczęśliwił ich po raz czwarty wnuczką. Hubert, jego żona Julia (30 l.) i ich najnowsza pociecha zjawili się pod blokiem państwa Urbańskich po godzinie 15. Dziadkowie nie posiadali się z radości. Cała rodzinka zjadła wspólnie obiad.

Po godzinie Hubert wraz ze swoimi paniami ruszył do centrum handlowego na małe zakupy. Nie zapomnieli też o starszej córeczce, Stefanii (2 l.). Zafundowali jej trochę łakoci na wieczór.

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida