Niestety, to już pewne. Koniec z "Tańcem z gwiazdami"! Stacja ...
Mieszkająca od trzech lat w podolsztyńskim Różnowie Pavlović, wystartuje w wyborach w gminie Dywity. Gwiazdka stacji TVN została twarzą Komitetu Wyborczego Wyborców Odważnie i z Perspektywą. Do udziału w wyborach namówił ją, jak donosi "Gazeta Wyborcza", mąż:
- Zawsze mi powtarza, że jeśli komuś coś się w życiu udało, to powinien pomagać innym, podzielić się tym, co ma. Zamierzam zaangażować się w sprawy kultury i sportu, bo na tym znam się najlepiej. Chciałabym, żeby gmina Dywity zaistniała na mapie Polski. Łączy nas jeden cel: zmiana wizerunku gminy Dywity. Trzeba sięgać po środki unijne. Dlaczego nie ma u nas żadnego "orlika"? Dlaczego nie możemy mieć hali widowiskowo-sportowej? Nie chcemy, żeby Dywity były kojarzone tylko z cmentarzem - powiedziała Pavlović na konferencji prasowej.
Przeczytaj koniecznie: Iwona Pavlović schudła 13 kilogramów!
Jurorka "TzG" dodała, że nie boi się porażki i nie zależy jej na promocji własnej osoby, tylko gminy. Start w wyborach traktuje bardziej jak rywalizację sportową, aniżeli walkę o "być albo nie być".
Wybrane komentarze


- franek 27.10.2010, 13:13
RADNA-BEZRADNA
- zigi 27.10.2010, 21:15
Program, program, program i jeszcze raz program jaki?!. Ładna buzia i znajomość z telewizji to nie wszystko!!!
Denerwuje Cię to? ZGŁOŚ SKARGĘ!
- KONIEC TAŃCA z GWIAZDAMI! Jurorzy NIE ZAROBIĄ w Tańcu z gwiazdami 14

- Taniec z gwiazdami 13. Iwona Pavlović jak Nergal? Chce być SATANISTKĄ TVN-u? ZDJĘCIA!

- Jurorka TAŃCA Z GWIAZDAMI Iwona Pavlović: Mąż zdobył mnie podstępem

- Iwona Pavlović: Jestem po to, by się mnie bali! WYWIAD z jurorką Tańca z gwiazdami

- Wojciech Oświęcimski pilnuje swojej Mamby

- Taniec z Gwiazdami: 12. edycja ruszy 5 września

- Maserak zarobił dzięki TzG 250 tys. zł!

- Taniec z Gwiazdami: pełna lista XI edycji (GŁOSUJ!)





