Super Express» Rozrywka» Plotki» Ślub Wiśniewskiego i Tajner: Grażyna Wiśniewska matka Michała była na uroczystości. Grażyna Wiśniewska, matka Wiśniewskiego, Dominika Tajner, Dominika Tajner ślub, MICHAŁ WIŚNIEWSKI ŚLUB, Michał Wiśniewski, TAJNER I WIŚNIEWSKI, TAJNER I WIŚNIEWSKI ŚLUB, ŚLUB DOMINIKI TAJNER, ŚLUB WIŚ

Ślub Wiśniewskiego i Tajner: Grażyna Wiśniewska matka Michała była na uroczystości

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner stanęli w sobotę 30 czerwca, na ślubnym kobiercu. W tym dniu nie mogło zabraknąć obok młodej pary tak ważnych osób, jakimi są rodzice. Uroczystości nie opuściła matka Michała, Grażyna Wiśniewska, z którą artysta już dawno się pogodził.

Grażyna Wiśniewska była jedną z ważniejszych osób na uroczystości. Wraz z Apoloniuszem Tajnerem, ojcem panny młodej, zasiedli na specjalnych miejscach przygotowanych na pomoście. Wcześniej prezes Polskiego Związku Narciarskiego poprowadził ukochaną córkę przed ołtarz. Ślubu Michałowi i Dominice udzielił ksiądz luteranin.

>>> Zdjęcia ze ślubu Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner

Tuż za nowożeńcami stanęły inne bardzo ważne w ich życiu osoby. Świadkową została Nina Terentiew, odpowiedzialna przed laty, za szybki rozwój kariery czerwonowłosego muzyka. Świadkiem został natomiast brat panny młodej, Tomisław Tajner.

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida