Super Express» Rozrywka» Plotki» Agnieszka Kaczorowska - Bożenka z "Klanu" - straciła partnera do tańca!. Agnieszka Kaczorowska (18 l.), czyli Bożenka z serialu "Klan" musi szukać partnera do tańca!

Agnieszka Kaczorowska - Bożenka z "Klanu" - straciła partnera do tańca!

Były nagrody i wspólne plany. Ale to już przeszłość. Agnieszka Kaczorowska (18 l.), czyli Bożenka z serialu "Klan", rozstała się z partnerem z parkietu i musi poszukać nowego.

Agnieszka tańczy od dziecka. I odnosi sukcesy. W kwietniu razem z Pawłem Tekielą (18 l.) wygrała mistrzostwa świata w tańcach latynoamerykańskich. Teraz jednak ma problem. Młody tancerz zostawił ją, mimo że wróżono im wiele sukcesów. Dlaczego? Przez ludzką zawiść...

Przeczytaj koniecznie: Bożenka z Klanu, Agnieszka Kaczorowska, woli męża od sławy

- Nasza współpraca skończyła się z różnych powodów, być może również przez ludzi, którzy nas otaczali i chcieli, żeby nasza para się rozpadła, bo byliśmy bardzo dobrzy. Żałuję, że tak się stało, ale jego decyzji nie zmienię - tłumaczy Agnieszka w rozmowie z "Super Expressem".

Teraz tancerka szuka nowego partnera. I musi go znaleźć do połowy października, bo w listopadzie zaczynają się ważne turnieje tańca. - Przechodzę do grupy dorosłych, więc na razie nie liczę na wygraną, ale znalezienie się w finale byłoby dla mnie ważne - dodaje Aga.

Patrz też: Bożenka z "Klanu" najlepsza na świecie w tańcach latynoamerykańskich (VIDEO!)

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida