ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka rozrywka w tv MUST BE THE MUSIC 3, odcinek 9. - zapis relacji NA ŻYWO w Internecie

MUST BE THE MUSIC 3, odcinek 9. - zapis relacji NA ŻYWO w Internecie

06.05.2012, godz. 22:03
Wojciech Łozowski, Kora, Elżbieta Zapendowska, Adam Sztaba
foto: AKPA

MUST BE THE MUSIC 3, odcinek 9. NA ŻYWO - od godziny 20:00 relacja live na stronie SE.PL. Tylko u nas tytuły piosenek, zwycięzcy i przegrani, informacja KTO WYGRAŁ, KTO ODPADŁ. MUST BE THE MUSIC 3, ODCINEK 9 - online relacja od godziny 20:00.

MUST BE THE MUSIC 3, odcinek 9. już za nami. Zobaczyliśmy 8 ostatnich półfinałowych występów. Na scenie wystąpili: ReGeneration, Hanka, Mama Selita, Piotr wiśniewski, Bliss, Sebastian Białek BIAŁY, Pocket Size Sun i Chłopcy kontra Basia. Artyści mieli ostatnią okazję, by pokazać się z jak najlepszej strony, by dostać się do FINAŁU, który już za tydzień, 13.05.2012. W WIELKIM FINALE zobaczymy zespół Chłopcy kontra Basia oraz Sebastiana Białka BIAŁEGO.

Poniżej zapis relacji NA ŻYWO:

Program MUST BE THE MUSIC właśnie się rozpoczął! Przypominamy sobie, co działo się tydzień temu, w 8. odcinku! Dziś po raz ostatni zobaczymy półfinalistów, a za tydzień, 13.05.2012, FINAŁ! Na scenie dziś wystąpią m.in. Mama Selita, Sebastian BIAŁY Białek, Chłopcy kontra Basia, Bliss oraz Regeneration!

Na scenie są już prowadzący - Paulina Sykut oraz Maciej Rock. Przypominają, kto jest jurorem - Kora, Ela Zapendowska, Łozo i Adam Sztaba! Dziś dowiemy się, kto dołączy do grona finalistów, czyli Michała Kuczyńskiego, TAX FREE, Katarzyny Moś, Jakuba Szyperskiego, Najlepszego Przekazu w Mieście oraz zespołu Lemon.

ReGeneration

To 20-to osobowy  chór! Dyrygentem jest Brian.  ReGeneration to przede wszystkim grupa przyjaciół. Jedna z członkiń chóru, Natalia, opowiada swoją tragiczną historię - jej brat zginął w wypadku. W tych trudnych momentach wspierali ją przyjaciele z ReGeneration. Chór śpiewa HAPPY DAY.

Ocena jury:

Łozo: (wydaje dziwne dźwięki) To była piękna energia, zawodowo! Chciałbym dać wam tak, ale nie mogę, bo... brak mi słów. To było dobre.
Ela: Trochę wiem ile to jest pracy. To jest potworna harówa.
Kora: W którym kościele będziecie śpiewać? Idę na mszę! To jest propozycja dla naszych kościołów, smutnych. Między innymi dlatego nie chodzę, bo bardzo nieudolnie śpiewa się w naszych kościołach.
Adam: Ja nie wierzę w taki początek kolejnego półfinału. Jestem oczarowany, genialnie!

Za kulisami Paulina mówi, że Brian tańczy jak Usher.

Hanka

Hania, wokalistka zespołu, usłyszała kiedyś od Eli "gówniaro masz krtań dorosłej kobiety, będą z ciebie ludzie". Hanka śpiewa własny utwór TA NOC.

Ocena jury:

Łozo: Zespół zawodowy, ty jesteś fajna, śpiewasz super. Ale tej piosenki nie mogłem słuchać. Z całym szacunkiem, jest jedną z kolejnych takich samych, o tym, że jakaś dziewczyna rozstała się z chłopakiem. Ostatnio też taką słyszałem i obiecałem sobie, że jak jeszcze raz to usłyszę, to się porzygam.
Kora: Ja od razu daję nie. Jest już Patrycja Markowska, jeszcze jedna Hanka to nie jest propozycja na dziś.
Ela: Bardzo dobrze zagrane, zaśpiewane, ale no kochani, jesteście młodzi. To nie jest repertuar, który powoduje, że komuś się coś robi dziwnego. Bo mnie się nie zrobiło.
Adam: Hanka ty masz wokal nieduży, tutaj był biednawy. Nie jestem zwolennikiem takiego grania.

Paulina za kulisami mówi, że zespół wygląda pięknie, prawie jak ona.

Mama Selita

Zespół składa się z 4 chłopaków i są przyjaciółmi od wielu lat. Jeden z członków mówi, że mają w du**e, co inni o nich myślą, oni zamierzają robić swoje. Zespół śpiewa własny utwór ZŁY CHŁOPAK.

Ocena jury:

Ela: Wierzę wam, to jest bardzo ważne. Słychać, że wy robicie to, co lubicie. Nie wiem, czy to mnie tak bardzo porywa, ale robicie to przyzwoicie.
Łozo: Mówiłem, że czekam na wasz występ w półfinale i zawiódł mnie ten numer. Ale dalej was lubię.
Kora: Ładnie zagrana solówka, bo to jest toporny numer. Ty jesteś taki freak, jesteś freakowaty. Jak na finał to jest za mało. 
Adam: Poprzedni numer bardziej mi się podobał. Liczyłem na was.

Piotr Wiśniewski

Piotr ma 24 lata i na co dzień pracuje w firmie logistycznej, jest też strażakiem. Wokalista wyznał, że dzięki temu, że śpiewa poznał swoją ukochaną - Sylwię. Para poznała się na karaoke. Piotr śpiewa FLAMES OF LOVE - Fancy.

Ocena jury:

Kora: Był pan cudowny, piosenka trafiona w dychę. Myślę, że to jednak nie jest finał, daję jednak nie.
Ela: Wokół było strasznie dużo ognia, we mnie nie płąnął żaden ogarek. 
Adam: Zostałem wystawiony na katusze. Imprezy okolicznościowe ci polecam, imieniny.
Łozo: Nie, nie (za niego Kora wciska przycisk na "tak").

Bliss

Wokalistą zespołu jest Juliusz Kamil, który czuje się na scenie jak ryba w wodzie. Kamil śpiewał w chórku Maryli Rodowicz! Bliss śpiewa własny utwór CZY ZNAJDĘ, CZY STRACĘ.

Łozo: Słuchajta, mnie osobiście nie łechta taka muza. Ale widać, że ciebie na maksa łechta scena. To jest fajne. Zespół gra zawodowo. Ja jestem na tak.
Kora: Jaki jest Boga plan? Na kolanach? Nie. To jest bardzo sprawne, jesteście profesjonalni. Ty też. I nie chcę żebyś chodził na kolanach. Daję tak!
Adam: Łączy nas postać Maryli Rodowicz, dobra szkoła. Masz w sobie coś pretensjalnego. Ale absolutnie doceniam twoją wolę walki i zespół jest naprawdę zawodowy.
Ela: Przy tym utworze okularów ani łba mi nie urwało. Gdybyście postarali się o lepsze teksty, to moglibyście bardziej zaistnieć niż teraz. Ale cóż mi... (daje "tak").

Sebastian Białek BIAŁY

Sebastian to faworyt widzów. Podbił ich serca utworem WALCZĘ DO KOŃCA, w którym wyjawia, że walczy o swojego syna. Sebastian rapuje własny utwór NIE PŁACZ.

Adam: Nie wiem, nie wiem. Wzbudziłeś taką refleksję, gdzie jest granica uzewnętrzniania się na scenie. Dla mnie to było za mocne, przegięcie. Taka nowela się zrobiła. 
Kora: Ogromny, ogromny tekst. Troszeczkę nie za bardzo, nie? Nie wiadomo, o co ci biega. O sercu jest dużo. Dam ci tak.
Łozo: Tu chodzi o to, że dajesz się poznać jako raper, który nieźle rapuje. Wkładasz w to serducho. Ale łapiesz się w tematy, które łykają masy. Ale patrząc na ciebie, w twoje oczy i daję ci tak.
Ela: Dotykamy miękkich tematów, zaczynamy grać nieszczęściem na scenie. To jest estetycznie dla mnie pod dużym znakiem zapytania. I to jest ważne, by nie przekraszać granicy. Ty byłeś jedną nogą po drugiej stronie. Dla tego ja jestem na tak i nie. (ale daje "tak").

Sebastian za kulisami chwali Paulinę. - Cieszę się, że żyję i Ciebie oglądam. Ślicznie wyglądasz.

Pocket Size Sun

Wokalistką zespołu jest Jowita, która chodzi do 2. klasy gimnazjum! Jowita mówi, że jej mama jest największym skarbem i największą przyjaciółką. Pocket Size Sun śpiewa USE SOMEBODY - Kings of Leon.

Kora: Jesteś tak dobra jak Sinead O'Connor. Jesteś najlepsza. Nie spodziewałam się takiego czegoś dzisiaj. Jesteś po prostu świetna.
Łozo: Dokładnie to samo, co powiedziała Kora. Przepiękny występ od początku do końca. Jesteś genialna.
Adam: Dziewczyna, która żyje muzyką. 
Ela: Nie mam żadnych wątpliwości, że jesteś wybitnie utalentowana. Ale osiągniesz suckes dopiero, gdy zaśpiewasz swój numer.

Paulina za kulisami sugeruje, żeby Jowita wymieniła zespół na przystojniejszych i ładniejszych muzyków.

Chłopcy kontra Basia

Wokalistką jest Basia. Ponoć jest bardzo specyficzną dziewczyną - tak twierdzi Tomek, członek zespołu. Marzeniem Basi jest to, żeby muzyka tradycyjna przestała kojarzyć się z kiczem. Zespół wykonuje piosenkę SUKIENKA.

Łozo: Wyciągnęliście tabletkę z waszą muzyką i byłem na bani. Było zaje***e. Jestem na tak.
Kora: Ja byłam na nie, ale jestem teraz na bardzo tak, tak, tak. Fantastyczny, cudowny występ. Magiczne, cudna bajeczka.
Ela: Kocham takie propozycje, to mnie tak rajcuje, tak wciąga. Jesteś tak śliczna, kocham was wszystkich.
Adam: Jest mój ulubiony bębniarz. Genialne!

Przypominamy sobie wszystkie dzisiejsze występy! A na scenie pojawił się zespół NOKO, który zaprezentował swoją płytę.

Pora na występ specjalny - na scenie występuje zespół InoRos. Grupa śpiewa CIEBIE TYLKO CHCE.

Na scenę wchodzi Liber i wykonuje z InoRos CZYSTE SZALEŃSTWO.

Darek Maciborek typuje, że w finale powinni znaleźć się: zespół ReGeneration i Pocket Size Sun.

Do finału przechodzą: Chłopcy kontra Basia, Sebastian Białek BIAŁY

MUST BE THE MUSIC 3, odcinek 9. już za nami. Zobaczyliśmy 8 ostatnich półfinałowych występów. Na scenie wystąpili: ReGeneration, Hanka, Mama Selita, Piotr wiśniewski, Bliss, Sebastian Białek BIAŁY, Pocket Size Sun i Chłopcy kontra Basia. Artyści mieli ostatnią okazję, by pokazać się z jak najlepszej strony, by dostać się do FINAŁU, który już za tydzień, 13.05.2012. W WIELKIM FINALE zobaczymy zespół Chłopcy kontra Basia oraz Sebastiana Białka BIAŁEGO.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: