ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Idol 2017, odcinek 7. Pora na ostateczne eliminacje

Idol 2017, odcinek 7. Pora na ostateczne eliminacje

29.03.2017, godz. 14:45
Idol Jury
foto: materiał prasowy

To już ostatni etap Idola 2017 na etapie castingów. Potem zaczną się prawdziwe zawody i walka o zwycięstwo, a więc odcinki na żywo! Jak poradzą sobie uczestnicy? Czy jurorzy będą żałować, że komuś nie dali szansy?

Przed nami ostatni etap eliminacji jurorów - z trzydziestu uczestników może pozostać tylko dwunastu. O ich dalszych losach zadecyduje występ przed jury, na który nie mieli wiele czasu na przygotowania. Kto wejdzie do etapu klubowego? Macie jakieś typy? Przypominamy, że jury w składzie Elżbieta Zapendowska, Ewa Farna, Wojtek Łuszczykiewicz i Janusz Panasewicz nie miało litości w teatrze Roma. Ze wszystkich osób, które wygrały casting została zaledwie garstka... A po ciężkiej nocy ponad połowa będzie musiała odpaść!

Bywało, że jurorzy kłócili się o uczestników, mieli odmienne zdania. Dostali się sami faworyci. Teraz pora na rzeź niewiniątek! Zadecydują występy, ale i sympatia jury. A wy macie już jakieś typy? Kto waszym zdaniem powinien wygrać program? Elżbieta Zapendowska, doświadczona w tej roli jurorka, od zawsze powtarza, że jeśli ktoś ma charyzmę i talent, to i bez talent show sobie poradzi. Zgadzacie się?

Zobacz: Idol 2017, odcinek 6. Znamy już wielkich wygranych odcinka!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: