ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Kuba Wojewódzki: Igor Herbut i Maja Włoszczowska w kolejnym odcinku

Kuba Wojewódzki: Igor Herbut i Maja Włoszczowska w kolejnym odcinku

18.04.2017, godz. 22:49
Kuba Wojewódzki - Igor Herbut i Maja Włoszczowska
foto: print screen Instagram

Igor Herbut i Maja Włoszczowska zasiądą na kanapie w programie Kuby Wojewódzkiego. Kim są goście odcinka z  dnia 18 kwietnia 2017 roku?

W poświątecznym odcinku Kuby Wojewódzkiego wystąpią Igor Herbut oraz Maja Włoszczowska. Kim są goście programu, którego emisja została zapowiedziana na 18 kwietnia 2017 roku? Maja Włoszczowska to 33-letnia kolarka górska. Jako 15-latka zdobyła tytuł mistrza Polski juniorów w kolarstwie górskim. W 2000 roku trafiła do kadry narodowej. Na swoim koncie ma wiele sukcesów, a wśród nich: wielokrotne mistrzostwo Polski w cross-country, dwukrotne wicemistrzostwo olimpijskie, czy złoty medal mistrzostw świata w wyścigu elity MTB oraz maratonie MTB.

Igor Herbut ze sportem ma niewiele wspólnego. Igor jest wokalistą i założycielem zespołu LemON. Igor Herbut razem z kuzynem, Adamem Horoszczakiem, wziął w 2011 roku udział w programie Must Be The Music. Po przejściu precastingu zaprosił do współpracy kilku innych muzyków i założył zespół LemON. Grupa doszła do finału i wygrała show. Igor jest autorem większości piosenek kapeli. W 2013 roku Igor Herbut nagrał solowy singiel na potrzeby filmu Wkręceni. Utwór trafił na 2. miejsce listy piosenek najczęściej granych w stacjach radiowych w Polsce.

ZOBACZ: Wokalista zespołu LemON w szpitalu. Co się stało Igorowi Herbutowi?

#a#tymczasem#wieczorem#w#polsce#igorherbut#lemon#majawloszczowska#rower#kubawojewodzki#tvn

Post udostępniony przez Kuba Wojewodzki (@kuba_wojewodzki_official) 18 Kwi, 2017 o 1:55 PDT

Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: