ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow MasterChef Junior 2, FINAŁ. Ania Starmach zdradziła, dlaczego w finale są Julka i Zosia

MasterChef Junior 2, FINAŁ. Ania Starmach zdradziła, dlaczego w finale są Julka i Zosia

07.05.2017, godz. 08:38
MasterChef 2
foto: PRINTSCREEN masterchef.tvn.pl

Przed nami wielki finał programu MasterChef Junior 2, a w nim Julka i Zosia. Dwie bardzo zdolne młode dziewczynki. Dlaczego dziewczynki? To wie tylko Ania Starmach!

W programie MasterChef Junior 2 wzięli udział uczestnicy z całej Polski. Początkowo na casting przyjechało czterdzieścioro najbardziej uzdolnionych kulinarnie maluchów. Niektórzy z nich próbowali swoich sił po raz drugi, jak np. Patryk, który odpadł w półfinale. Ostatecznie jury w składzie Michel Moran, Mateusz Gessler i Anna Starmach wybrali piętnaścioro z nich, aby próbować ich dań w emitowanych później odcinkach. Do półfinału przeszli: Julka, Zosia, Patryk i Bruno. Niestety panowie pożegnali się z programem. Dlaczego w finale są dziewczyny?

- Bardzo, bardzo zdolni młodzi kucharze. Cała piętnastka walczyła bardzo dzielnie, ale w finale są dwie dziewczyny - Julka i Zosia. Czemu dziewczyny? Bo dziewczyny są najlepsza - zdradziła Anna Starmach. To oczywiście żarty, gdyż męska część uczestników show również jest bardzo zdolna i potrafi wyczarować w kuchni prawdziwe cuda. Finał MasterChefa Juniora 2 odbędzie się 7 maja 2017 roku. Na Se.pl znajdziecie relację na żywo!

Zobacz: Zobacz jak w kuchni radzi sobie Maciej Kot! [ZDJĘCIE]

Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: