ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow MasterChef. Kto odpadł jako pierwszy?

MasterChef. Kto odpadł jako pierwszy?

26.09.2016, godz. 10:12

MasterChef 5 rozpoczął się na dobre! Finałowa 14-tka zmierzyła się w pierwszych zadaniach w kuchni! Jury postawiło poprzeczkę bardzo wysoko. Kto odpadł jako pierwszy w wyścigu o tytuł MasterChefa?

Żarty się skończyły. Finałowa 14-tka wzięła udział w pierwszej konkurencji. Okazało się, że jurorzy w składzie Magda Gessler, Anna Starmach i Michel Moran rzuciło kucharzy na głęboką wodę. Uczestnicy dostali tajemnicze skrzynki, w których kryły sie produkty uznane ogólnie za obrzydlistwa, takie jak ozorki, móżdżki, itp. Mimo, że niektórzy uczestnicy nie mieli wcześniej do czynienia z podobnymi produktami, poradzili sobie znakomicie. Najlepsze trzy dania należały do Marty, Sylwii i Marka. Konkurencję ostatecznie wygrała Sylwia.

Drugie zadanie było odwrotnością pierwszego. Tym razem uczestnicy musieli zrobić coś, co kocha każdy - pączki. Sylwia jako zwyciężczyni przydzielała smaki nadzień kolegom i koleżankom. Tym razem najlepsi okazali się Marek, Marta i Dominika. Jednak Marek wygrał swoimi pączkami. Najgorsi byli pozostali panowie, czyli Mateusz, Sławek, Michał i Bartek. Z programem pożegnało się aż dwóch uczestników - SŁAWOMIR SOBAŃSKI I MATEUSZ ŁUCZAJ.

Zobacz: Mam Talent 2016. Striptiz, faceci w szpilkach i pokaz mody

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: