ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl rozrywka teleshow Patrycja z Projektu Lady chce zostać celebrytką! Dostanie własny program?

Patrycja z Projektu Lady chce zostać celebrytką! Dostanie własny program?

01.08.2016, godz. 11:44
Źródło: Paulina Koziejowska

Okazuje się, że nie wszystkie dziewczyny biorą ce udział w nowym programie Małgorzaty Rozenek Prjekt Lady, przyszły do niego, by zostać damami. Patrycja, jedna z najbardziej charakteryystycznych uczestniczek marzy o zostaniu celebrytką! Uda jej się?

Reporterka naszej telewizji, Paulina Koziejowska, odwiedziła uczestniczki Projektu Lady w pałacu w Radziejowicach. Tuż przed rozmową odbyła się sesja z paparazzi. Okazuje się, że Patrycja w błyskach fleszy czuje się jak ryba w wodzie. - Ogólnie, ja to uwielbiam - mówi z rozmarzoną miną. A o czym marzy?? O sławie celebrytki!

Przyznaje, że udział w programie miał na celu wypromowanie jej osoby. Jak odpowiedziała zapytana, czy chciałby być sławna? - Ależ oczywiście, że tak! Każda osoba, któa przyszła do tego programu to chce, tylko nie każda potrafi o tym powiedzieć - wyznała Patrycja. Jakie ma plany po udziale w show TVN? - Kończyłam liceum humanistyczno-artystyczne. Miałam dużo edukacji teatralnej - wyznała. Zdradziła też, że marzy o własnym prgoramie w telewizji.

Póki co, nie jest jeszcze na tyle znana, żeby dostać własne show. Próbuje jednak spełnić marzenia w Internecie. Patrycja założyła kanał na Youtube i stronę na Facebooku, gdzie jako Pati Show, próbuje swoich umiejętności showmanki. Niestety z marnym skutkiem, czego wyrazem są nie pochlebne komentarze.

Wygląda na to, że edukacja teatralna w liceum "humanistyczno-artystycznym", czyli w klasie o profilu artystycznym w XXV LO w Krakowie nie poszła zbyt dobrze, bo umiejętności aktorskie Patrycji nie są zbyt dobrze oceniane przez Internautów. Najwyraźniej nauki Małgorzaty Rozenek też poszły w las. Prawdziwa dama nie zabiega o uwagę, wzbudzając kontrowersje w Internecie dziwnymi filmami. Nie popisała się też manierami, obrażając w sieci jedną z uczestniczek show!

Czy PAtrycja odpadnie dziś z Projektu Lady? Dowiemy się już dziś o 20:50 na TVN. Zapraszamy na naszą relację NA ŻYWO na SE.PL!

Zobacz: Patrycja z Projektu Lady chciała wystąpić w Warsaw Shore! "Stifler to mój dobry przyjaciel"

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: